بیمه سلامت فاصله پرداختی ها به مراکز بیمارستانی را کاهش دهد

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی نافچی  ظهر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز بیمه سلامت در محل بیمه سلامت زنجان، گفت: یکی از ابزارهای توسعه پایدار و انسان محور، مقوله توسعه انسانی است. 

وی اظهار کرد: در راستای توسعه انسانی سه حوزه آموزش، سلامت و امید به زندگی اهمیت زیادی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: برای پایداری حوزه‌های یاد شده سازمان‌های بیمه‌گر ظهور و بروز می‌یابند و در نظام اجتماعی باید به مقوله سلامت و خدمات آن توجه کرد. 

مرادی نافچی با بیان اینکه همگانی کردن سلامت، تامین حقوق شهروندی، رضایتمندی در جامعه امنیت روانی و سلامت روانی را به دنبال دارد، افزود: به همین دلیل بیمه‌ها مکمل نقش دانشگاه‌های علوم پزشکی در تامین سلامت هستند.

وی ابراز کرد: حوزه سلامت یک رویکرد عام و همه جانبه است، یعنی دولت‌ها باید بسترهای خدمت رسانی و تسهیل‌گری در خدمت رسانی مردم را فراهم کنندتا بتوانند توسعه پیدا کنند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: در دنیای امروزی بیمه جایگاه خاص خود را دارد و در کشورمان نیز به مقوله بیمه سلامت توجه جدی شده و رویکرد دولت در این بخش اصلاح ساختار سلامت در جامعه و دیگری همگانی کردن بیمه است.

مرادی نافچی تصریح کرد: هم اکنون در ایران با جمعیت ۸۰ میلیونی، حدود ۹۰ میلیون نفر تحت پوشش بیمه و ۱۰ میلیون نفر نیز فاقد بیمه هستند و بر اساس افکارسنجی انجام شده طی سال‌های گذشته در کشور میزان اعتماد اجتماعی ۱۰ گروه مرجع  مورد بررسی قرار گرفت که پزشکان در رده‌های بالاتری قرار داشتند. 

وی گفت:  بدخواهان نظام جمهوری اسلامی‌ایران ضروری‌ترین کالاها یعنی دارو را تحریم کرده اند و باید به سلامتی مردم بهاء داده شود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تصریح کرد: پیوند، ارتباط و تعامل بین مراجع خدمت رسان در حوزه سلامت و بیمه‌ها باید بیش از گذشته تقویت شود و سازمان بیمه سلامت کشور  فاصله پرداختی‌ها به مراکز بیمارستانی را کاهش دهد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند