بیمه سلامت فاصله پرداختی ها به مراکز بیمارستانی را کاهش دهد

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی نافچی  ظهر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز بیمه سلامت در محل بیمه سلامت زنجان، گفت: یکی از ابزارهای توسعه پایدار و انسان محور، مقوله توسعه انسانی است. 

وی اظهار کرد: در راستای توسعه انسانی سه حوزه آموزش، سلامت و امید به زندگی اهمیت زیادی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: برای پایداری حوزه‌های یاد شده سازمان‌های بیمه‌گر ظهور و بروز می‌یابند و در نظام اجتماعی باید به مقوله سلامت و خدمات آن توجه کرد. 

مرادی نافچی با بیان اینکه همگانی کردن سلامت، تامین حقوق شهروندی، رضایتمندی در جامعه امنیت روانی و سلامت روانی را به دنبال دارد، افزود: به همین دلیل بیمه‌ها مکمل نقش دانشگاه‌های علوم پزشکی در تامین سلامت هستند.

وی ابراز کرد: حوزه سلامت یک رویکرد عام و همه جانبه است، یعنی دولت‌ها باید بسترهای خدمت رسانی و تسهیل‌گری در خدمت رسانی مردم را فراهم کنندتا بتوانند توسعه پیدا کنند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: در دنیای امروزی بیمه جایگاه خاص خود را دارد و در کشورمان نیز به مقوله بیمه سلامت توجه جدی شده و رویکرد دولت در این بخش اصلاح ساختار سلامت در جامعه و دیگری همگانی کردن بیمه است.

مرادی نافچی تصریح کرد: هم اکنون در ایران با جمعیت ۸۰ میلیونی، حدود ۹۰ میلیون نفر تحت پوشش بیمه و ۱۰ میلیون نفر نیز فاقد بیمه هستند و بر اساس افکارسنجی انجام شده طی سال‌های گذشته در کشور میزان اعتماد اجتماعی ۱۰ گروه مرجع  مورد بررسی قرار گرفت که پزشکان در رده‌های بالاتری قرار داشتند. 

وی گفت:  بدخواهان نظام جمهوری اسلامی‌ایران ضروری‌ترین کالاها یعنی دارو را تحریم کرده اند و باید به سلامتی مردم بهاء داده شود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تصریح کرد: پیوند، ارتباط و تعامل بین مراجع خدمت رسان در حوزه سلامت و بیمه‌ها باید بیش از گذشته تقویت شود و سازمان بیمه سلامت کشور  فاصله پرداختی‌ها به مراکز بیمارستانی را کاهش دهد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند