بیمه دانشجویی با کارت دانشجویی

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/همدان رئیس تأمین اجتماعی شعبه اسدآباد از امکان فراهم شدن بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان در کلیه مقاطع تحصیلی آموزش عالی خبر داد.

کمال شعبانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور تعمیم و گسترش پوشش بیمه به آحاد افراد جامعه، دانشجویان دانشگاه‌ها با ارائه کارت دانشجویی معتبر خود از این پس می‌توانند با انتخاب یکی از مدل‌های بیمه پردازی ۱۲ درصد، ۱۴ درصد و ۱۸ درصد تحت پوشش این سازمان قرار بگیرند.

وی با اشاره به مدل بیمه پردازی ۱۲ درصد در راستای بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان افزود: در این مدل پرداخت حق بیمه برای دانشجویان ماهیانه  ۲۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان شامل بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی است.

شعبانی اضافه کرد: در مدل ۱۴ درصد، پرداخت حق بیمه ۲۶۳ هزار تومان شامل بازنشستگی و فوت قبل و بعد از بازنشستگی بوده و مدل ۱۸ درصدی شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت قبل و بعد از بازنشستگی بوده و دانشجویان باید ماهیانه ۳۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان حق بیمه پرداخت کنند.

وی در ادامه تعداد مستمری بگیران تأمین اجتماعی اسدآباد را ۲۵۱۷ نفر برشمرد و یادآور شد: از ابتدای سال تا پایان آذرماه به این تعداد مستمری بگیران ۲۲۷ میلیارد تومان مستمری پرداخت شده است.

رئیس تأمین اجتماعی شعبه اسدآباد در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۴۶ درصد جمعیت اسدآباد شامل ۴۶ هزار و ۱۵۲ نفر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

انتهای پیام

مقایسه انواه بیمه‌های عمر با جزپیات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند