بیمه حوادث منازل مسکونی استان سمنان امری واجب است

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری بعدازظهر پنج‌شنبه در نشست با مدیرعامل بیمه برکت ‌منطقه سمنان و گلستان به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه متاسفانه استفاده از صنعت بیمه برای مقوله ساختمان در جامعه مورد غفلت قرارگرفته است، ابراز داشت: تحقق این مهم نیازمند کار فرهنگی و ریشه ای در بین جامعه هدف از ‌جمله حوزه روستایی و شهری خواهد بود.

وی بابیان اینکه منازل دارای بیمه در حوادث قهری و بلایایی طبیعی زودتر از سیار واحدها می‌توانند سرپا شوند و این دغدغه و نگرانی خانواده‌ها را کاهش خواهد داد، افزود: این مهم می‌طلبد تا در کمترین زمان ممکن، تمامی‌منازل روستایی استان سمنان تحت پوشش بیمه حوادث قرار گیرند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه بیمه اطمینان بخشی به افراد برای زمان حوادث است، افزود: استفاده از بیمه حوادث و بهره مندی از مزایایی آن در حوزه ساختمان در زمان بروز حوادث طبیعی و غیر مترقبه از موارد ضروری که باید در بین مردم ترویج یابد.

فخری اجرای این مهم را در تمام استان سمنان امری ضروری و الزامی‌خواند و اضافه کرد: مسئولان امر و فرمانداری‌ها باید به صورت ویژه به این مقوله توجه داشته باشند و قبل از وقوع بحران چاره‌اندیشی را انجام دهند تا با مشکلات کمتری در زمان حوادث مواجه باشند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند