بیمه بیکاری به کارگران سیل‌زده سیستان و بلوچستان پرداخت می‌شود

ژانویه 13, 2020اخبار روز بیمه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از برقراری بیمه بیکاری برای کارگران واحدهای تولیدی آسیب دیده ناشی از سیلاب در این استان خبر داد.

به گزارش اخبار اقتصادی پایگاه خبری رخ، به نقل از روابط عمومی‌اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مهرداد جهاندیده اظهار داشت: حسب دستور و تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از لحظات اولیه وقوع سیل در سیستان و بلوچستان تمام امکانات زیر مجموعه‌های این وزارتخانه در اختیار تامین نیازهای هموطنان سیلزده قرار گرفته و تا رفع نیازها کمک رسانی همچنان ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان بیان کرد: تمامی‌کارگران بیمه پرداز مشمول قانون کار و تامین اجتماعی که در اثر سیل، بنگاه‌های اقتصادی و کارگاه‌های آنان آسیب دیده تا بازسازی و رفع مشکل و بازگشایی کارگاه برای دریافت مقرری بیمه‌بیکاری نیاز به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه برای مدت زمان خاص ندارند و حتی اگر در روز اول کار بر اثر این حادثه بیکار شدند با رعایت سایر شرایط مقرر می‌توانند مقرری بیمه بیکاری دریافت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تاکید وزیر کارگروهی ویژه برای پیگیری مشکلات سیل زدگان استان تشکیل شده است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند