بیمه اجباری ۴۲۲ نفر اسدآبادی برای نخستین‌بار

فوریه 22, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد از بیمه اجباری ۴۲۲ نفر از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبر داد.

مجید درویشی دوشنبه ۵ اسفندماه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون ۸۵۲۲ نفر در استان همدان برای نخستین بار بیمه تأمین اجتماعی شده اند که طی مدت فوق تعداد بیمه شدگان بار اولی تأمین اجتماعی شعبه اسدآباد ۴۲۲ نفر بوده و براساس این آمار جایگاه شعبه اسدآباد در بین شعب استان همدان نسبت به جمعیت در این راستا در جایگاه پنجم قرار دارد که انتظار است تا پایان سال با سعی و تلاش به جایگاه سوم برسیم.

وی در ادامه با بیان اینکه سهمیه اسدآباد در رابطه با طرح کارورزی ۲۵۲ نفر بوده و در این راستا تاکنون ۵۹۵ نفر ثبت نام کرده اند، افزود: از ابتدای سال تاکنون ۲۹ نفر و از ابتدای اجرای طرح تنها ۶۸ نفر از سهمیه اختصاص یافته به شهرستان جذب شده که نسبت به جذب سهمیه محول شده با کمک دستگاه‌ها باید اقدام کرد.

درویشی همچنین میزان سهمیه اشتغال روستایی شهرستان را ۲۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: از این مبلغ ۳۲ میلیارد و ۳۹۸ میلیون تومان طرح مصوب شده که از این تعداد طرح مصوب شده افزون بر ۲۱ میلیارد و ۹۱۷ میلیون تومان پرداخت شده و این میزان پرداختی برای ۳۴۱ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

وی با گلایه مندی از بانک‌ها در رابطه با جذب نشدن مابقی سهمیه و اعتبار اختصاص داده شده به شهرستان تصریح کرد: روان سازی پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها از نقش مؤثری در جذب این سهمیه برخوردار بوده و انتظار است برای مرحله بعدی که اعتبار ابلاغ می‌شود، این میزان اعتبار جذب نشده ۵.۵ میلیاردی باقیمانده جذب شود.

فرماندار شهرستان اسدآباد یادآور شد: می‌دانیم کار بانک‌ها در وصول مطالبات و پرداختی‌ها طاقت فرساست و این سهمیه اشتغال در پرداخت نیز کار آنها را مضاعف کرده اما باید اعتباراتی که برای شهرستان لحاظ شده، در مسیر روان تری به دست مردم برسد.

وی با تأکید بر فعال شدن کمیته نظارت در راستای وام‌های پرداختی خاطرنشان کرد: کمیته نظارت وام‌های پرداختی نیاز است نسبت به وام‌های پرداخت شده سرکشی و رصد کند تا مشخص شود وام‌های پرداخت شده در کدام مسیر و سمت هزینه شده اند و گزارش آن را به ما ارائه دهند.

فرماندار شهرستان اسدآباد تعهد اشتغال شهرستان را که در سامانه رصد به ثبت رسیده تعداد ۱۳۷۱ نفر برشمرد و اظهار کرد: از این سهمیه تاکنون با تحقق ۱۳۲ درصدی تعداد ۱۸۱۲ اشتغال ایجاد شده است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند