بیمه‌ها مسیر پرداخت هزینه‌های درمانی را هموار کنند

اکتبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی صبح شنبه در دیدار مسئولان بیمه سلامت استان قزوین اظهار کرد: مدیران و مسئولان بیمه‌ای باید دست اندازها و بن‌بست‌های موجود در پرداخت هزینه‌های درمانی را از پیش روی مردم بردارند تا شاهد عدالت بیشتر در ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی باشیم.

وی با بیان اینکه مدیران بیمه‌ای باید خود را دیده‌بان و وکیل مردم بدانند و از حق آنها به بهترین شکل دفاع کنند، افزود: اگر این گونه عمل کنید در واقع نگهبان حقوق اسلامی‌و دینی در شغل خود هستید و عمل شما ذخیره آخرتتان خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عدالت در ارائه خدمات بیمه سلامت را ضروری دانست و تأکید کرد: اگرچه بخش عمده بیمه سلامت رایگان است اما مدیران و مسئولان می‌باید در ارائه خدمات بیمه سلامت عدالت را در نظر بگیرند و مبادا کسانی که نیازمند واقعی هستند از دریافت خدمات بیمه سلامت محروم بمانند.

امام جمعه قزوین در پایان تأکید کرد: همه ما در هر مسئولیت و رسالتی که بر عهده داریم می‌باید تلاش کنیم تا مدیون مردم نشویم و حقوق مردم ضایع نشود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند