بیمه‌ها مسیر پرداخت هزینه‌های درمانی را هموار کنند

اکتبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی صبح شنبه در دیدار مسئولان بیمه سلامت استان قزوین اظهار کرد: مدیران و مسئولان بیمه‌ای باید دست اندازها و بن‌بست‌های موجود در پرداخت هزینه‌های درمانی را از پیش روی مردم بردارند تا شاهد عدالت بیشتر در ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی باشیم.

وی با بیان اینکه مدیران بیمه‌ای باید خود را دیده‌بان و وکیل مردم بدانند و از حق آنها به بهترین شکل دفاع کنند، افزود: اگر این گونه عمل کنید در واقع نگهبان حقوق اسلامی‌و دینی در شغل خود هستید و عمل شما ذخیره آخرتتان خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عدالت در ارائه خدمات بیمه سلامت را ضروری دانست و تأکید کرد: اگرچه بخش عمده بیمه سلامت رایگان است اما مدیران و مسئولان می‌باید در ارائه خدمات بیمه سلامت عدالت را در نظر بگیرند و مبادا کسانی که نیازمند واقعی هستند از دریافت خدمات بیمه سلامت محروم بمانند.

امام جمعه قزوین در پایان تأکید کرد: همه ما در هر مسئولیت و رسالتی که بر عهده داریم می‌باید تلاش کنیم تا مدیون مردم نشویم و حقوق مردم ضایع نشود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند