بیمارستان شهدای گمنام یاسوج در ارائه خدمات به بیمه شدگان مشکلی ندارد

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

پیام اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: روزانه ۶۰۰ نفر به واحدهای درمانی تابعه مدیریت درمان در استان مراجعه کرده که از واحدهای مختلف، خدمت درمانی دریافت می‌کنند و در این زمینه دومین سازمان  ارائه دهنده خدمات درمانی در استان است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای گمنام یاسوج با بیش از ۶۰۰ نفر  مراجعه کننده سرپایی در واحدهای مختلف سرپایی  و بیش از پنجاه مورد تحت نظر و بستری  روزانه جایگاه ویژه‌ای دارد، عنوان کرد: این بیمارستان طبق سطح بندی بیمارستان‌ها در وزارت بهداشت و درمان جزو بیمارستان‌های کوچک مقیاس و عمومی‌است.

اکبری ابراز کرد: بر اساس دستورالعمل صریح وزارت بهداشت تنها معادل ۱۰ درصد تخت مصوب این بیمارستان معادل ۶ تخت را با احتساب تخت CPR  را می‌تواند به اورژانس اختصاص و تخصیص  نیرو ، امکانات و تجهیزات نیز بر همین مبنا صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: بیمارستان شهدای گمنام با وجود این محدودیت و تنها با هدف خدمت رسانی به بیمه شدگان اقدام به تجهیز اورژانس به ۱۴ تخت تحت نظر نموده که اشغال تختی بالای ۹۰ درصد تاکنون داشته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۱۴ تخت اورژانس بیمارستان شهدای گمنام یاسوج دارای امکانات و تجهیزات لازم تخت بیمارستانی بوده و این افزایش تخت طبق تمام ارزیابی‌ها و بازرسی‌های انجام شده سازمانی و غیر سازمانی هیچ تاثیری بر کیفیت خدمات نداشته است .

اکبری خاطرنشان کرد: بسیاری از خدمات درمان تامین اجتماعی در استان با خرید خدمت بیش از یک هزار تخت دانشگاهی انجام می‌گیرد و بیمه شدگان به راحتی می‌توانند از تمام ظرفیت‌های درمانی استان استفاده کنند و امکان پذیر نیست که بیمارستان شهدای گمنام توانایی ارائه خدمات بستری  به تمام مراجعان  را عهده‌دار باشد.

وی بیان کرد:  با مدیریت، برنامه ریزی، پیگیری و سماجت‌های انجام شده  و همچنین همت همکاران پرتلاش و توانمند سازمان در حوزه درمان، بیمارستان شهدای گمنام  رتبه اول شاخص‌های درمانی در دوسال گذشته در میان بیمارستان‌های زیر۱۰۰ تخت خواب تامین اجتماعی را کسب کرده است.

اکبری تصریح کرد: در سه سال گذشته افزون‌بر ۲۰۰ میلیارد تجهیزات پزشکی به روز و تخصصی خریداری و در واحدهای مختلف بکار گرفته شده است به طوری‌که بسیاری از تجهیزات درمانی مورد استفاده در بیمارستان در استان انحصاری بوده است .

وی ادامه داد: توسعه بیمارستان از ۳۲ تخت به ۶۴ تخت و اخذ مجوز ساخت و ساز افزون‌بر  ۷۵۰۰  مترمربع برای توسعه بیمارستان شهدای گمنام از دیگر توفیقات این مدیریت در خدمت رسانی بوده که نشان از عزم جزم این مدیریت در ارائه خدمات با کیفیت و به روز، به بیمه شدگان تامین اجتماعی دارد.

اکبری خاطرنشان کرد: اورژانس بیمارستان شهدای گمنام یاسوج تنها مجوز شش تخت تحت نظر را دارد و با توجه به رغبت عمومی‌مردم به این مرکز، بیش از ۱۴ تخت تحت نظر با امکانات کامل بیمارستانی در این واحد تعبیه  و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: مراجعه بیش از ۲۰۰ نفر به این مرکز در هر روز و بستری و تحت نظر قرار گرفتن بیش از پنجاه نفر نشان از خدمت شبانه روزی و صادقانه کارکنان این مرکز دارد رضایت بیش از ۹۰ درصد از خدمات بیمارستان در تمام نظرسنجی‌های انجام شده  توسط سازمان‌های بی طرف نیز گویای این مهم بوده و امکانات و تجهیزات این بیمارستان با مجهزترین بیمارستانهای دولتی  و خصوصی قادر به رقابت است.

انتهای پیام/۵۴۱/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند