بیمارستان‌ها باید احکام و ضوابط شرعی را رعایت کنند

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: رعایت حدود شرعی هیچ محدودیت درمانی ایجاد نمی‌کند و احکام شرعی در بیمارستان‌ها باید رعایت شود.

آیت‌الله محمدباقر لائینی در همایشی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار که در معاونت درمان سپاه کربلا برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه هر پرستاری دغدغه بیماران بوده که ما آن را به خوبی ارج می‌نهیم.
وی با اشاره به اینکه امروزه برکات سپاه در همه حوزه‌ها به ویژه درمان و سلامت نقش آفرین است، تصریح کرد: امروزه مراکز درمانی به صورت مدرن، مجهز و با کادر مجرب حاضر در تهران و استان‌ها نشان دادند که مدیریت جهادی در هر زمینه‌ای ورود پیدا کند، آن زمینه به یک موفقیت خوب مبدل می‌شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: سپاه باید وجهه علمی‌قضیه را جدی بگیرد و هر جا هم پای سپاه در کار است علم هم قوی‌تر خواهد شد بنابراین ما انتظار داریم ورود سپاه از نظر تخصص، کیفیت کار با بالاترین سطح و پذیرش انواع بیمه‌ها در حوزه درمان باید کارآمدتر شود.
 لائینی با اشاره به اینکه روز پرستار یک روز جهانی بوده است، ادامه داد: طبق فرمایش امام سجاد (ع) عمه من از من پرستاری کرده است بنابراین ما به چنین روزی که متعلق حضرت زینب (ع) افتخار خواهیم کرد و آرزوی سلامتی هم برای پرستاران زحمتکش کشورمان داریم.
 ۵ درمانگاه به درمانگاه‌های استان، طی شش سال اخیر اضافه شد 
سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در ادامه این همایش اظهار کرد:  طی شش سال اخیر ۵ درمانگاه به درمانگاه‌های استان اضافه شد که از این تعداد یک درمانگاه با کمک یک خیر در سیمرغ احداث شده است.
وی عنوان کرد: یکی از وقف‌هایی که از گذشته مرسوم بود، ساخت بیمارستان و درمانگاه بوده و امروزه تامین آن‌ها بسیار هزینه‌بر است بنابراین سپاه کربلا در امر درمانی جزء استان‌های پیشرو بوده است.
فرمانده سپاه کربلا مازندران بیانکرد: پزشکان دارای بورد تخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی به تعداد  کافی وجود دارند و اکثر آن‌ها نیروهای حقوق بگیر سپاه هستند.
بابایی تصریح کرد: یکی از آثاری که بر جای خواهد ماند وقف در بحث درمان است و ما باید امانت‌دار خوبی باشیم، این برکات از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان وطن و شهدای جنگ  تحمیلی است و ما خود را مدیون آن‌ها می‌دانیم.
 هویت همه مراکز درمانی مازندران در غالب یک شبکه استانی 
مجتبی بلباسی معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سپاه کربلا مازندران در ادامه گفت: همه مراکز درمانی مازندران در غالب یک شبکه استانی هویت پیدا خواهند کرد و همه آن‌ها باید پوشش دهنده مراکز دیگر خود باشند بنابراین در این استان این ظرفیت وجود دارد.
وی افزود: مراکزها باید بروزتر، با تجهیزات مناسب‌تر و امکانات رفاهی بیشتر بتوانند رضایت حداکثری بیماران را جلب کنند.
معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سپاه کربلا مازندران یادآور شد: خدمات باید به گونه‌ای باشد که با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت، به مردم تقدیم شود چراکه خدمات مراکز درمانی ما در سپاه کربلا، خدمات بسیار شایسته‌ای بوده  و نظارت کافی هم بر آن وجود دارد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند