بیش‌از ۱۶ هزار سیستان و بلوچستانی عازم پیاده‌روی اربعین شدند

اکتبر 16, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی‌حج و زیارت سیستان و بلوچستان، رضا کیخا اظهار داشت: نام نویسی در پیاده‌روی اربعین امسال با رشد بیش از ۲ برابری از هفت هزار و ۶۰۰ نفر سال گذشته هم اینک به ۱۶ هزار و ۱۶۴ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: ۱۱ دفتر و شرکت زیارتی برای نام‌نویسی‌متقاضیان حضور در اربعین حسینی در سراسر سیستان و بلوچستان فعال بودند.

مدیر حج و زیارت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نام‌نویسی از متقاضیان تا ۲ روز قبل از اربعین ادامه داشت، گفت: متقاضیان برای استفاده از خدمات بیمه‌ای ۲۲ هزار تومان به صورت الکترونیکی پرداخت کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به ورود سودجویان و کلاهبرداران، نام نویسی و اعزام زائران اربعین تنها از طریق سامانه «سماح» انجام می‌شد.

کیخا ادامه داد: بسیاری از مردم این استان که توفیق حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین را نداشتند با استقبال و پذیرایی از زائران پاکستانی اربعین عشق و علاقه خود به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ۷۲ یار باوفای آن حضرت را نشان دادند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند