بیشترین تماس با سامانه ۱۶۶۶ درباره مشکلات ارجاعی به دفاتر پیشخوان

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، جواد مهراندیش روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در زنجان در محل بیمه سلامت استان زنجان، با اشاره به اهداف راه اندازی سامانه ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت گفت: با راه‌اندازی مرکز تماس ۱۶۶۶، میزان رضایت مردم و بیمه‌شدگان از سازمان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: بررسی‌ها و نظرسنجی‌های ماهانه‌ دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان نشان می‌دهد که اغلب تماس‌گیرندگان از پیگیری و پاسخ‌گویی این سامانه به مشکلات و سؤالات آنان راضی هستند.

 رئیس مرکز ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه در همه سازمان‌های خدمات رسان اصل مهم مرز گفتمان واحد و انتقال مشکلات مردم به مدیران امری مهم  محسوب می‌شود، گفت: هدف از راه اندازی چنین سامانه‌هایی ایجاد درگاه واحد و یکپارچه اطلاع رسانی ۲ طرفه بین مردم و بیمه شدگان و انتفال مشکلات بیمه شدگان به مدیران ارشد است.

مهراندایش افزود: موضوعات این سامانه صرفا در قالب شکایات نیست، بلکه نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات را نیز دربر می‌گیرد و در واقع این سازمان به سمت ارائه الکترونیکی خدمات پیش می‌رود.

رئیس مرکز ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه رفع مشکل یک بیمه شده می‌تواند به سایر بیمه شدگان نیز تسری پیدا کند، گفت: سامانه مرکز ۱۶۶۶ بیمه سلامت در تمامی‌دفاتر پیشخوان و کانال‌های مختلف اطلاع رسانی‌های لازم را انجام می‌دهد.

مهراندیش افزود: انتظار بر ثبت حجم زیادی از تماس‌ها نیست به دلیل آنکه عموم مردم با قوانین بیمه‌گر و خدمات ارائه شده آشنا هستند و وقتی فرآیند جدیدی در سازمان تعریف و یا تغییری ایجاد می‌شود با سامانه مربوطه تماس می‌گیرند.

رئیس مرکز ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت  با بیان اینکه  مهمترین سرویس ارائه شده در سامانه ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت مربوط به استحقاق سنجی  است، گفت: بیشترین تماسها با سامانه، مربوط به مشکلات ارجاعی به دفاتر پیشخوان دولتی است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند