بیرجند| بحث الکترونیکی شدن درمان در دستور کار قرار گیرد

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، نظر افضلی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت هفته بیمه سلامت در استان اظهار داشت: اجرای بیمه سلامت یک اقدام بسیار خوبی در سطح کشور بود‌.

وی با بیان اینکه تا قبل از بیمه سلامت مردم نارضایتی زیادی بابت هزینه‌های درمان داشتند گفت: اما در حال حاضر هیچگونه نارضایتی در این زمینه وجود ندارد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی‌با تاکید بر رفع مشکلات مردم بیان کرد: باید برای رفع مشکلات در مواردی که احساس می‌شود برنامه‌ریزی شود و بیمه سلامت جایگاه اصلی خود را در خدمت رسانی به حق برای مردم ایفا کند.

افضلی تصریح کرد: بحث الکترونیکی شدن درمان نیز باید در دستور کار قرار گرفته و هر چه زودتر اجرایی شود.

کیفیت بخشی خدمات در دستور کار باشد

معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: باید در بحث گسترش و توسعه سلامت مردم تلاش کنیم.

حسینی بیان کرد: بخش مهم خدمات دهی به جامعه بیمه مردم آن است و اگر در جامعه بخش بیمه خوب باشد آن جامعه نه تنها مشکل ندارد بلکه که دولت از بسیار تصدی‌گری‌ها فاصله خواهد گرفت.

حسینی ادامه داد: در بخش خدمات باید به دنبال راهی برای رسیدن به رضایت عام باشیم و به کیفیت بخشی به خدمات نیز باید توجه داشته و هر روز راهکارهای نو در این زمینه داشته باشیم.

فعالیت ۵۰۰ خانه بهداشت روستایی و مرکز خدمات جامع سلامت در استان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز با بیان اینکه امروز وضهیت سلامت با چهار دهه قبل قابل مقایسه نیست گفت: جمهوری اسلامی‌موفقیت زیادی نسبت به کشورهای منطقه در ارائه خدمات سلامت کسب کرده است‌‌‌.

کامبیز مهدی‌زاده ادامه داد: یکی از مهمترین استراتژی‌ها پوشش همگانی سلامت است و پوشش همگانی به این معنی است که اکثر مردم حداکثر خدمات را دریافت کنند که در خراسان جنوبی به این حداکثر جمعیت تحت پوشش و حداکثر خدمات رسیده‌ایم.

وی از فعالیت ۵۰۰ خانه بهداشت روستایی و مرکز خدمات جامع سلامت در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از کم مشکلترین نقاط کشور در این حیث هستیم.

انتهای پیام/ن

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند