بیانیه جدید مهاجرتی ترامپ؛ تعلیق ورود مهاجران فاقد بیمه سلامت به آمریکا

اکتبر 8, 2019اخبار روز بیمه

رئیس‌جمهور آمریکا بیانیه‌ای را امضا کرد که طبق آن ورود مهاجرانی که پس از سی روز تحت پوشش بیمه سلامت قرار نگیرند را به حالت تعلیق در می‌آورد.

به گزارش اخبار سیاسی پایگاه خبری رخ، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه اعلامیه‌ای را امضا کرد که طبق آن ورود مهاجرانی که پس از سی روز تحت پوشش بیمه سلامت قرار نگیرند یا اینکه توان پرداخت هزینه‌های درمانی خود را نداشته باشند، به حالت تعلیق در می‌آورد.

براساس گزارش خبرگزاری «رویترز»، در این اعلامیه که از سوی کاخ سفید صادر شده، آمده است که این امر هیچ تاثیری بر صلاحیت افراد در وضعیت پناهندگی‌شان نمی‌گذارد. این اقدام از سوم نوامبر (۱۲ آبان) اجرایی خواهد شد.

ترامپ در این بیانیه گفت: «از آنجایی که سیستم خدمات درمانی ما با چالش‌های ناشی از مراقبت‌‌های غیرقابل جبران دست و پنجه نرم می‌‌کند، ورود هزاران بیگانه که هیچ توانایی برای پرداخت هزینه‌های درمانی خود ندارند، این مشکل را برای آمریکا بدتر می‌کند.»

پیش از این ترامپ در جریان جلسه‌ای در کاخ سفید ابتدا پیشنهاد شلیک گلوله به سمت مهاجران غیرقانونی را مطرح کرده و بعد از آنکه متوجه شده این کار غیرقانونی است پیشنهاد شلیک گلوله به سمت پای آنها را مطرح کرده است.

رسانه‌های آمریکا در ماه‌های گذشته گزارش‌های متعددی از وضعیت اسفناک بازداشت مهاجران غیرقانونی منتشر کرده‌اند.

رئیس‌جمهور آمریکا از زمان مبارزه انتخاباتی خود در سال ۲۰۱۶ و همچنین بعد از به‌دست گرفتن زمام امور در کاخ سفید، مقابله با مهاجران غیرقانونی را در اولویت دستورکار دولت خود قرار داده است.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند