بوشهر| نسخه الکترونیکی در مطب پزشکان استان‌ها اجرا می‌شود

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، صدرالله عباسی صبح امروز در نشست مدیران کل بیمه سلامت منطقه ۱۰ کشور در بوشهر با تاکید بر توسعه سامانه الکترونیک در تمام بدنه بیمه سلامت اظهار داشت: تلاش می‌شود سامانه الکترونیک در بدنه بیمه سلامت تسری یابد.

وی به تشریح اهداف و وضعیت اجرای پروژه‌های الکترونیکی و سامانه‌های مورد استفاده بیمه سلامت و چگونگی تحقق این اهداف و نحوه اجرای سامانه‌های الکترونیکی در استان‌ها پرداخت.

مدیرکل سامانه‎ها و روش‎های الکترونیکی سازمان بیمه سلامت کشور از استقرار نسخه الکترونیک در مراکز درمانی و مطب پزشکان خبر داد و گفت: اکنون در بیش از سه هزار مطب پزشکان، نسخه الکترونیکی در کشور اجرا و این مهم  در سایر مطب‌ها و مراکز درمانی و تشخیصی عملیاتی می‌شود.

عباسی با تاکید بر توسعه سامانه پرونده الکترونیکی در تمامی‌شهرستان‌ها و مراکز درمانی خاطرنشان کرد: یکی از بارزترین پرونده بیمه سلامت سامانه الکترونیک است که هزینه را کنترل می‌کند.

وی از اجرای پروژه نسخه الکترونیک در کشور خبر داد و عنوان کرد: اکنون در بیش از ۲۳۰ شهر  پروژه نسخه الکترونیکی در حال اجرا است و با عملیاتی شدن این پروژه در همه مراکز درمانی، هزینه‌ها و مراجعه بیماران  به مراکز درمانی و تشخیصی کاهش می‌یابد.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر نیر با بیان اینکه ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در بهبود روش‌ها، مدیریت بهینه و کنترل منابع سازمان است از اجرایی شدن پرونده الکترونیکی خبر داد و بیان کرد: تشکیل پرونده‌های بیماران بستری در  بیمارستان‌ها الکترونیکی شده که نقش مهمی‌در تسریع ارائه خدمات و کاهش هزینه‌های درمانی دارد.

انتهای پیام/۱۹۰/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند