بوشهر| نسخه الکترونیکی در مطب پزشکان استان‌ها اجرا می‌شود

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، صدرالله عباسی صبح امروز در نشست مدیران کل بیمه سلامت منطقه ۱۰ کشور در بوشهر با تاکید بر توسعه سامانه الکترونیک در تمام بدنه بیمه سلامت اظهار داشت: تلاش می‌شود سامانه الکترونیک در بدنه بیمه سلامت تسری یابد.

وی به تشریح اهداف و وضعیت اجرای پروژه‌های الکترونیکی و سامانه‌های مورد استفاده بیمه سلامت و چگونگی تحقق این اهداف و نحوه اجرای سامانه‌های الکترونیکی در استان‌ها پرداخت.

مدیرکل سامانه‎ها و روش‎های الکترونیکی سازمان بیمه سلامت کشور از استقرار نسخه الکترونیک در مراکز درمانی و مطب پزشکان خبر داد و گفت: اکنون در بیش از سه هزار مطب پزشکان، نسخه الکترونیکی در کشور اجرا و این مهم  در سایر مطب‌ها و مراکز درمانی و تشخیصی عملیاتی می‌شود.

عباسی با تاکید بر توسعه سامانه پرونده الکترونیکی در تمامی‌شهرستان‌ها و مراکز درمانی خاطرنشان کرد: یکی از بارزترین پرونده بیمه سلامت سامانه الکترونیک است که هزینه را کنترل می‌کند.

وی از اجرای پروژه نسخه الکترونیک در کشور خبر داد و عنوان کرد: اکنون در بیش از ۲۳۰ شهر  پروژه نسخه الکترونیکی در حال اجرا است و با عملیاتی شدن این پروژه در همه مراکز درمانی، هزینه‌ها و مراجعه بیماران  به مراکز درمانی و تشخیصی کاهش می‌یابد.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر نیر با بیان اینکه ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در بهبود روش‌ها، مدیریت بهینه و کنترل منابع سازمان است از اجرایی شدن پرونده الکترونیکی خبر داد و بیان کرد: تشکیل پرونده‌های بیماران بستری در  بیمارستان‌ها الکترونیکی شده که نقش مهمی‌در تسریع ارائه خدمات و کاهش هزینه‌های درمانی دارد.

انتهای پیام/۱۹۰/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند