بوشهر| بیمه بنیاد برکت ۳۰ میلیارد تومان خسارت به منازل سیل‌زده خوزستان و لرستان پرداخت کرد

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

امیرحسین مدنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر یکی از رسالت‌های اصلی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی دانست و اظهار داشت:در این راستا مدل‌های اشتغال‌زایی بر اساس ظرفیت‌های مناطق روستایی در قالب طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌محور طراحی و عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح اجتماع محور ۱۰۰ هزار طرح اشتغال‌زایی در دست اجرا است خاطر نشان کرد: با تکمیل این طرح‌ها تا سال آینده زمینه اشتغال ۳۰۰ هزار نفر فراهم می‌شود.

مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به اینکه مجریان و تسهیلگران در ۲۸ استان کشور طرح اجتماع محور اجرایی کرده‌اند خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۱ هزار طرح اشتغال‌زایی طرح کوچک و خانگی در ۲۸ استان اجرایی شده و تا پایان سال به ۴۰ هزار طرح  می‌رسد.

مدنی از ایجاد ۱۲۰ هزار شغل در اجرای طرح‌های یاد شده خبر داد و بیان کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌محور بنیاد برکت شامل سحاب، آفتاب، آسمان و مهتاب براساس ظرفیت‌های مناطق  اجرایی شده است.

وی اجرای ۱۰۰ هزار طرح اجتماع محور با اشتغال‌زایی ۳۰۰ هزار نفر تا سال آینده را از اهداف این نهاد دانست و گفت: برنامه‌ریزی  بنیاد برکت برای سال آینده  اجرای ۱۰۰ هزار طرح کوچک، خانگی و دانش بنیان در مناطق محروم کشور است.

مدیرعامل بنیاد برکت، تسهیلگران اقتصادی و اجتماعی را  سرمایه مهم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دانست و تصریح کرد: در راستای اجرای طرح اجتماع محور  بیش از ۴هزار فرصت شغلی  در استان بوشهر ایجاد و تا پایان امسال نیمی‌از این تعهد محقق می‌شود.

مدنی  از نهضت احیاء واحدهای راکد و نیمه تعطیل تولیدی خبر داد و بیان کرد: در این راستا واحدهایی که قابلیت احیاء دارند باحمایت‌های ویژه زمینه بازگشت آنها به چرخه تولید فراهم می‌شود.

وی بیمه برکت را یکی دیگر از فعالیت‌های این نهاد دانست و خاطرنشان کرد: در جریان سیل در خوزستان و لرستان بیمه برکت ۳۰ میلیارد تومان خسارت به واحدهای مسکونی خسارت دیده پرداخت کرده و این در حالی است که در این راستا ۲۰ هزار بسته لوازم خانگی بین سیل‌زدگان توزیع شده است.

مدیرعامل بنیاد برکت ارزش کالاهای توزیع شده برای هر خانواده را ۵ میلیون تومان دانست و افزود: در مجموع به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان لوازم خانگی بین ۲۰ هزار سیل‌زده استان خوزستان و لرستان توزیع شده است.

مدنی، خدمات رسانی به ایتام را از دیگر برنامه‌های بنیاد برکت دانست و گفت: ۲۵ هزار یتیم تحت سرپرستی بنیاد برکت است که ۲ هزار و ۷۰۰ ایتام آن در استان بوشهر قرار دارد.

انتهای پیام/۱۹۰/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند