بودجه حذف یارانه دهک‌های پردرآمد در بخش بهداشت و درمان هزینه شود

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمد جواد کولیوند ظهر امروز در مراسم هفته بیمه سلامت که در یکی از تالارهای شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت: ۴۰ میلیون ایرانی زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند و اگر وزارت رفاه کمک کند این تعداد بیمه شده قابل افزایش است.

‌‌رئیس کمیسیون امور داخلی ‌و شوراهای مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه مجلس باید قانع شود تا حذف دهک‌های یارانه‌ای به سمت خدمت به مردم و در حوزه‌های‌ مورد نیاز از جمله بهداشت و درمان هدایت شود، بیان کرد: حذف یارانه و دهک‌های پردرآمد باید به سمت کمک به درمان‌، تولید‌، ورزش و شهرداری‌ها  هدایت شود، کشوری مانندآلمان با این کار تمام مردم خود را بیمه کرده ‌و ما باید این کار را الگوی خود قرار دهیم و به جای پول به مردم خدمات درست ارائه دهیم.

کولیوند با بیان اینکه در سال جاری گام بزرگی در کشور برداشته ایم و باید هر ایرانی یک بیمه داشته باشد، گفت: قبل از هر چیز باید ساختار و زیرساخت‌های آن را فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه بیماران با دفترچه‌های بیمه سلامت بخش عمده‌ای از خدمات درمانی مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند، گفت:‌ ۸۰ درصد از بیماران با دفترچه بیمه سلامت پس از مراجعه به پزشک تمام آزمایش‌های خود را انجام می‌دهند.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند