به زودی لایحه حمایت از محیط بانان تصویب نهایی می شود

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/قم فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: ایرادات شورای نگهبان بر لایحه حمایت از محیط بانان توسط هیأت دولت رفع شده و امیدواریم به زودی شاهد تصویب نهایی این لایحه باشیم. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی‌اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، جمشید محبت خانی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم، یاد و خاطره ۱۴۰ شهید محیط بان را گرامی‌داشت و گفت: ایثار و ازخودگذشتگی محیط بانان در دفاع از محیط زیست، به دلیل عشق و علاقه آنها به طبیعت و مخلوقات الهی است. 

وی با اشاره به کمبود شدید نیروی محیط بان در کشورمان، خاطرنشان کرد: محیط بانان، پاسدار امانت‌ها و نعمت‌های الهی بوده و امروز برای گذر از بحران‌ها و چالش‌های زیست محیطی که با آن مواجه هستیم، باید شعار «۸۰ میلیون محیط بان» را بسیار جدی بگیریم. 

مشاور رئیس سازمان محیط زیست در امور انتظامی‌خاطرنشان کرد: متأسفانه انسان‌ها برای دستیابی به پیشرفت و توسعه، طبیعت و محیط زیست را به شدت تخریب کرده اند، اما این چیزی جز خودزنی نیست و روز به روز شاهد گسترش بیماری‌ها و بلایای طبیعی در سطح جهان هستیم. 

وی حفظ و حراست از محیط زیست را شرط حیات و بقاء انسان دانست و گفت: امروز همه مردم و مسؤولان باید برای حفاظت از محیط زیست همکاری و مشارکت داشته باشند و در این مسیر باید اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و فرهنگسازی زیست محیطی را با استفاده از ظرفیت‌های گوناگون پیگیری کنیم. 

محبت خانی برخی برنامه‌ها و اقدامات در راستای حمایت قضائی و بیمه ای از محیط بانان و بهبود وضعیت معیشتی آنها را مورد توجه قرار داد و گفت: تقویت ناوگان موتوری یگان حفاظت، صدور بیمه تکمیلی محیط بانان، پیگیری تصویب لایحه حمایت از محیط بانان و تشکیل کمیسیون تحول محیط بانی در سازمان محیط زیست از جمله این اقدامات است. 

مقایسه انواه بیمه‌های عمر با جزپیات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند