بهره برداری از سامانه شفافیت در وزارت تعاون

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حاتم شاکرمی‌بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گیلان در سالن غدیر استانداری، گیلان جز سه استان دارای کمترین مشکل در  حوزه واحدهای تولیدی دانست و اظهار کرد: وزارت تعاون برای رفع مشکلات اندک گیلان در این بخش آماده همکاری‌های لازم با ستاد تسهیل و ستاد رفع موانع تولید این استان هستند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بهره برداری سامانه‌ای برای تسریع ارائه خدمات به کارگران و کارفرمایان، افزود: از ۴۸ زیر سامانه، ۱۸ سامانه آماده اجرا است که امیدواریم استان گیلان نیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای اجرای این طرح ملی را ایجاد کند.

وی تصریح کرد: به دنبال ارائه خدمات سریع‌تر و شفاف‌تر به جامعه هدف در محل اجرای سامانه جامع ملی روابط کار هستیم تا کارگران و کارفرمایان بدون حضور فیزیکی خدمات خود را دریافت کنند.

شاکرمی‌با اشاره به فعالیت این سامانه، ادامه داد:  ایجاد شفافیت لازم‌ در ارائه خدمات و نگرانی در زمینه بعضی قراردادهای سفید امضا که با بارگزاری قراردادهای کار در این سامانه مرتفع، افزایش سرعت ارائه خدمات و جلوگیری  از اعمال سلایق در ارائه خدمات بخشی از ثمرات بهره‌گیری از این سامانه است.

نابودی کشت توتون در گیلان با انتقال دستگاه‌ها به زنجان

نماینده انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیمه صیادان و با بیان اینکه در دولت قبل بر پرداخت ۱۰ درصد از ۲۷ درصد بیمه صیادان از طریق هدفمند کردن یارانه‌ها تاکید شده است، اظهار کرد: در استان گیلان ۳ هزار و ۳۱۴ صیاد فعالیت می‌کنند که تامین اجتماعی هزار نفر از این صیادان را بیمه کرده است.

حسن خسته بند با اشاره به کشت توتون در استان گیلان، گفت: در گذشته صومعه سرا، آبکنار و انزلی توتون کشت شد و سبب اشتغال و عدم وابستگی ایران به کشورهای همسایه شده بود که متاسفانه با انتقال دستگاه‌های کارخانه توتون به زنجان زمینه تضعیف این حوزه در استان گیلان شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند