بهبود شاخص‌های بهداشتی و درمانی در کنگان با جدیت دنبال می‌شود

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاکنژاد ظهر دوشنبه در بازدید از اداره بیمه سلامت شهرستان کنگان به مناسبت هفته سلامت اظهار داشت: بیمه سلامت ضروری‌ترین نیاز حوزه بهداشت و درمان است.

وی با بیان اینکه طرح بیمه سلامت برای همه ایرانیان، از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است افزود: پوشش همگانی بیمه سلامت از افتخارات دولت تدبیر و امید است.

فرماندار کنگان با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی مناسب در خصوص اقدامات بیمه سلامت در شهرستان صورت گیرد اضافه کرد: هدف اصلی نظام سلامت ارتقای سطح بهداشت عمومی‌جامعه است.

وی تاکید کرد: طرح تحول نظام سلامت بعنوان اصلی ترین اقدام دولت تدبیر و امید در حوزه اجتماعی است. ارتقای سطح بهداشت جامعه، بهبود شاخص‌های توسعه انسانی خواهد بود.

پاک‌نژاد خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین فواید طرح نسخه نویسی الکترونیک بیمه سلامت در سطح شهرستان صرفه جویی در وقت و مصرف کاغذ است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند