بسیاری از بدهی‌های فعلی حوزه بهداشت و درمان واقعی نیست

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ذبیح الله نیکفر شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت بهداشت و درمان گیلان با حضور وزیر بهداشت در سالن اجتماعات استانداری با اشاره به بیمه تکمیلی، اظهار کرد: زمانی که بیمه پایه هزینه درمان را نپذیرد بیمه تکمیلی هم نمی‌پذیرد و این موضوع سبب بدهی و مشکلاتی برای بیماران‌ می‌شود.

نیکفر در ادامه با اشاره به فاصله مراکز جامع سلامت در برخی نقاط استان گیلان، گفت: دندان‌پزشکان در مراکز دورست حضور پبدا نمی‌کرده و یا خدمات کافی و مناسب ارائه نمی‌دهند.

وی به عدم وجودآمبولانس‌های مناسب برای مناطق کوهستانی در جنوب استان گیلان به ویژه شهر رودبار، افزود: متاسفانه در برخی مواقع شاهد فاکتورسازی‌های کاذب هستیم.

نیکفر با تأکید بر لزوم نظارت نامحسوس از سوی وزارت بهداشت در شهرستان‌ها، تصریح کرد: بسیاری از بدهی‌های فعلی واقعی نیست در صورت عدم نظارت فاکتورسازی کاذب ادامه خواهد داشت و هرچقدر سرمایه وارد شود باز بدهکار خواهیم بود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند