بستر حضور حداکثری مردم در انتخابات را مهیا می کنیم

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حبیبی صبح دوشنبه در یازدهمین جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و شهرستان آوج اظهار کرد: باید شور انتخاباتی ایجاد شود و مردم برای حضوری پررنگ و با مشارکت حداکثری آماده شوند.

وی افزود: انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی‌یک پشتوانه است و می‌تواند نظام را بیمه کند.

حبیبی با بیان اینکه متولدین قبل از دوم اسفند ۱۳۸۰ بعنوان رای اولی می‌توانند در انتخابات شرکت کنند، تصریح کرد: یکی از ضرورت‌های شرکت در انتخابات داشتن کارت ملی است و تلاش می‌شود تا انتخابات روند صدور کارت ملی سرعت بیشتری بگیرد.

وی یادآور شد: مهمترین و اولویت دار ترین کار وزارت کشور برگزاری انتخابات است و باید فضای انتخاباتی در شهرستان‌ها ایجاد شود.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: پیش بینی ما برگزاری انتخابات بصورت صد در صد الکترونیکی است و فرمانداران و بخشداران آمادگی لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: امکانات و تجهیزات فرمانداریها بعنوان مجریان انتخابات بروز رسانی شود و طبق ماده ۱۱ قانون انتخابات از ظرفیت دستگاه‌های موجود در شهرستان‌ها استفاده شود تا انتخاباتی سالم و با نظم داشته باشیم.

حبیبی اظهار کرد: مدیران دستگاه‌ها موظف و مکلفند همراهی لازم را در برگزاری انتخابات با فرمانداران داشته باشند.

وی بیان کرد: بعنوان رئیس ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات با هیچ کس عقد و اخوتی ندارم و با کسانی که در مسیر برگزاری انتخابات خلل وارد کنند برخورد خواهم کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین افزود: مجریان انتخابات باید براساس برنامه روزشمار انتخابات برنامه ریزی‌های لازم را داشته باشند و بسترهای حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

وی گفت: هیئت‌های اجرایی باید در تعامل کامل با هیئت‌های نظارت باشند و امورات مربوط به انتخابات را رصد و پیگیری کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند