برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در امامزادگان

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، صبح شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شهادت سردار رشید اسلام سرلشگر “حاج قاسم سلیمانی” با بیان اینکه ویژه برنامه‌های شهادت سردار به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان ابلاغ شده، گفت: به همین مناسبت امامزادگان و بقاع متبرکه استان سیاه پوش می‌شوند و پرچم سیاه در این اماکن مقدس به اهتزاز در می‌آید.

وی ادامه داد: با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌از فرماندهان مقاومت به منظور سخنرانی در امامزادگان و بقاع متبرکه در شهرستان‌های مختلف استان دعوت می‌شود.

حجت الاسلام حیدری افزود: هیئات مذهبی و مداحان نیز مراسم‌های ویژه‌ای را در امامزادگان برگزار می‌کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یادآور شد: کارشناسان و روحانیون حاضر در امامزادگان نیز به تبیین محورهای مقاومت و دستاوردهای مدافعان و حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌پردازند.

این مسئول گفت: سردار شهید سلیمانی فرمانده ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت ومبارزه فی سبیل الله او است و خون سردار بزرگ، حاج قاسم سلیمانی گام دوم انقلاب را بیمه کرده است.

حجت الاسلام حیدری ادامه داد: ویژگی‌های اخلاقی و اقتدار سردار سلیمانی زبانزده خاص و عام در محافل مختلف عمومی‌و سیاسی است و به جرأت می‌توان گفت سردار سلیمانی جزو معدود اشخاصی است که دوست و دشمن خصوصیات بارز اخلاقی، نظامی‌و سیاسی او را ستوده اند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند