برگزاری نخستین دوره هیئت مدیره مرکز وکلای تهران

اکتبر 19, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ عزالدین سلیمانی با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت مدیره مرکز وکلای استان تهران اظهار کرد: با توجه به اینکه استان تهران مرکز و پایتخت کشور جمهوری اسلامی‌ایران است و در تمام زمینه‌ها، تاثیرگذار بر استان‌های کشور است، چنانچه با همت رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه و سایر مسئولان ذیربط و با مشارکت حداکثری وکلا انتخابات به‌صورت پرشور برگزار شود و با درایت و شناخت اصولی و صحیح همکاران افرادی متعمد و متخصص به عنوان اعضای هیئت مدیره تهران انتخاب شوند، می‌توان گفت در آینده اقدامات موثری در راستای ارتقای شأن وکلا و نهاد وکالت و رفع مشکلات همکاران انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: انتخابات نخستین دوره هیئت مدیره تهران که در دوره جدید مدیریت مرکز وکلای قوه قضائیه پس از ۱۸ سال در شرف برگزاری است، قطعا با مشارکت حداکثری همکاران منشاء برکات زیادی از قبیل پیگیری امور مربوط به بیمه و بازنشستگان وکلا، تلاش در جهت حفظ شئونات وکلا، تسهیل در ورود به مجتمع‌های قضایی، ارتقاء جایگاه وکیل، تلاش در جهت اجباری شدن وکالت، به منظور خدمت هر چه بیشتر به مردم و کاهش ورودی پرونده‌ها به محاکم قضایی و غیره خواهد شد.

رئیس بسیج مرکز وکلای قوه قضائیه یادآور شد: به طور قطع و یقین، استقلال هیئت مدیره تهران می‌تواند موجبات استقلال وکیل و نهاد وکالت را به‌عنوان یکی از بال‌های فرشته عدالت در جامعه را فراهم کند و هیئت مدیره آینده می‌تواند با حفظ شأن و جایگاه همکاران وکیل گام‌های موثری را در راستای ایجاد وحدت بین وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه و همکاران ما در کانون وکلای دادگستری بردارد.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند