برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/فارس روابط عمومی‌دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس اعلام کرد که مراسمی‌در بزرگداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ۱۳ دانشکده این دانشگاه برگزار خواهد شد.

علی شاهسون شنبه ۱۴ دیماه به خبرنگاران گفت: همزمان با دیگر دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور، مراسم بزرگداشت و عزاداری به مناسبت شهادت مظلومانه سرداران رشید لشگر اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهدای جبهه مقاومت در ۱۳ دانشکده دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس برگزار می‌شود.

شاهسون گفت: این مراسم یک شنبه ۱۵ دی ماه ۹۸ همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر و با حضور مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌ فنی و حرفه‌ای در سراسر استان فارس برگزار می‌شود و در آن طوماری در محکومیت جنایت دژخیمان آمریکایی، امضا خواهد شد.

او اضافه کرد: محل برگزاری این مراسم در شیراز، دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید باهنر و با حضور رئیس، معاونان، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای و همراه با مداحی و خاطره گویی دکتر حسینچاری رییس دانشکده علوم تربیتی دانشگاه شیراز و یکی از همرزمان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهد بود.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند