برنامه دشمن نفوذ در دانشگاه‌ با هدف تسلط بر تفکر جوانان است

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: تقوا مایه سعادت در دنیا و آخرت است و صداقت در اعمال و گفتار، امانت داری و انجام فرائض دینی منشور سعادت و خوشبختی است.

وی به بیان گوشه‌هایی از زندگی امام حسن عسکری (ع) پرداخت و گفت: این امام همام در مبارزه با شبهات و البته ترویج تفکر اسلامی‌نقش‌آفرینی فراوانی داشتند و با وجود محدودیت‌هایی که داشتند شاگردان بزرگی هم تربیت کردند.

امام جمعه کرمانشاه با یادآوری مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو به فرمایشات امام(ره)  اشاره کرد که کلید سعادت کشور را در دست معلم و دانشجو می‌دانستند.

وی افزود: آینده جامعه در دستان دانشجوهاست و آنها در آینده مسئولیت‌ها را برعهده می‌گیرند، لذا خروجی دانشگاه‌های ما باید مکتب و اسلام باشد و دانشجویان ما باید مکتبی باشند.

آیت‌الله علما بیان داشت: دشمنان تلاش می‌کنند تا با ترفندهای مختلف و ایجاد نفوذ در دانشگاه‌ها تفکر جوانان و دانشجویان را هدف قرار دهند که این هوشیاری مسئولان نظام و نیز جوانان و دانشجویان را می‌طلبد تا این نقشه‌ها را خنثی کنند.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه روز ۱۶ آذر را روز تبلور اراده ظلم ستیزی و بیداری انقلابی دانشجویان در برابر ظلم دانست و ادامه داد: جنبش دانشجویی یعنی مقابله با نظام سلطه و استکبار و مقابله با سیاست‌های شوم آمریکای جنایتکار که به شدت از پیشرفت و توسعه ایران اسلامی‌عصبانی است.

وی اضافه کرد؛ وظیفه دانشگاه‌ها و دانشجویان رها کردن کشور از وابستگی به خارج با جهاد علم و دانش است و باید خروجی دانشگاه‌های ما تربیت دانشجویان برمبنای مکتب اسلامی‌باشد زیرا این تربیت اسلامی‌است که می‌توانند همه دشمنان را به زانو در آورد.

آیت‌الله علما همچنین اعتماد بین نظام و مردم را سرمایه ای گرانبها برشمرد و بیان داشت: اعتماد مردم عامل اصلی پیروزی کشور در مقابل انواع توطئه‌ها بوده و همین اعتماد نظام را در مقابل دشمنان بیمه کرده لذا مسئولان باید مراقب این سرمایه عظیم باشند.

امام جمعه کرمانشاه همچنین به ۱۸ آذر روز اعلام رسمی‌متجاوز دانستن عراق در حمله به ایران از سوی سازمان ملل اشاره ‌کرد و با گرامی‌داشت ۱۸ آذر سالروز شهادت شهید کشوری و روز هوانیروز، این شهید والامقام را یکی از شخصیت‌های انقلابی و شاخص کشور عنوان کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند