برقراری بیمه بیکاری برای کارگران خسارت‌دیده از سیل در سیستان و بلوچستان

ژانویه 21, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز روابط عمومی‌و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت میرزایی گفت: حسب دستور و تأکید محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) از لحظه وقوع سیل در استان‌ سیستان و بلوچستان تمام امکانات این وزارتخانه به منظور تأمین نیازهای هموطنان  آسیب‌دیده از سیل در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: تمامی‌کارگران بیمه‌پرداز مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی که در اثر سیل، بنگاه‌های اقتصادی و کارگاه‌های آنها آسیب‌دیده، تا زمان بازسازی، رفع مشکل و بازگشایی کارگاه برای دریافت مقرری بیمه‌بیکاری، بدون نیاز به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه، با رعایت سایر شرایط مقرر می‌توانند مقرری بیمه بیکاری دریافت کنند.   میرزایی افزود : با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارگروهی ویژه برای پیگیری مشکلات هموطنان آسیب‌دیده از سیل  استان تشکیل شده است.

 انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند