بررسی مشکلات بیمه قالیبافان و تاکسیرانان در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

ژانویه 13, 2020اخبار روز بیمه

محمدرضا امیرحسنخانی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی‌در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در بخش اول نشست کمیسیون شکایت تعاونی تاکسیرانی تهران مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: در چند سال گذشته تعاونی تاکسیرانی تهران تشکیل شده و در یک فاصله زمانی مشخص بیمه ۲۸ هزار راننده به دلیل توقیف حساب‌های این تعاونی پرداخت نشده است و در شرایط فعلی برخی از رانندگان برای بازنشستگی با مشکل مواجه شده‌اند که مقرر شد با هماهنگی دولت و بیمه تامین اجتماعی این مشکل حل شود البته سازمان مدیریت برنامه اعلام کرده است دولت سهم خود برای بیمه رانندگان را پرداخت خواهد کرد.

نماینده طبس در مجلس با بیان اینکه در بخش دیگری از جلسه کمیسیون مشکل بیمه قالیبافان مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: طبق قانونی که مجلس مصوب کرده است یک قالیباف با سن ۵۵ تا ۶۰ سال با واریز ۱۰ سال حق بیمه می‌تواند بازنشسته شود که برای برخی از این افراد مشکلاتی ایجاد شده است که قرار شد با هیئت‌ مدیره سازمان تامین اجتماعی در این زمینه رایزنی انجام شود تا مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند