برخوردجدی باکم فروشان/اقدامات موثر جهت شناسایی محتکران در تهران

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در بیست و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار تهران طی سخنانی با اشاره به اینکه نظارت کامل و همه جانبه ای بر قیمت اقلام مختلف توسط مسئولین و بازرسین وجود دارد اظهار داشت: برای ثبات و ایجاد آرامش در بازار نیازمند همکاری همه جانبه فروشندگان نیز می‌باشیم که به سود منطقی قانع باشند و ثبات قیمت در بازار پایدار بماند.

محسنی بند پی در ادامه با بیان اینکه با کم فروشی و خودداری از عرضه اقلام و احتکار به طور جدی و با تمام توان برخورد صورت خواهد گرفت گفت: اقدامات موثری جهت شناسایی احتکار کنندگان صورت گرفته است و در این زمینه اجازه نمی‌دهیم برخی با توطئه سبب بر هم زدن آرامش مردم شوند.

استاندار تهران با تاکید بر در دستور کار قرار گرفتن بسته‌های تشویقی مثل پیگیری بیمه تامین اجتماعی رانندگان وانت بارها، تامین قطعه‌ها و تجهیزات ضروری این نوع خودروها افزود: در تلاش هستیم تا سهمیه ای برای تاکسی‌های اینترنتی در نظر بگیریم و برای سامان دهی وانت بارها نیز باید وضعیت سهمیه بنزین و افزایش قیمت در حمل بار این نوع خودروها مورد بررسی قرار بگیرد.

وی در خصوص افزایش قیمت برخی کالاها و گوجه فرنگی نیز اظهار داشت: از ۱۲۶ قلم کالای اساسی فقط چند قلم مشمول افزایش قیمت بودند و قیمت گوجه فرنگی نیز به دلیل تغییر فصل و نارس بودن در مناطق گرمسیری مقداری افزایش پیدا کرده است که قابل کنترل و پیگیری می‌باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند