بدهی ۵۶ میلیارد تومانی بیمه سلامت گلستان به مراکز درمانی دولتی و خصوصی

دسامبر 2, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، مهرداد کمانگری ظهر امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان درباره وضعیت پرداختی‌ها به موسسه‌های طرف قرارداد شامل بخش‌های دولتی و خصوصی اظهارداشت: از سال گذشته بیمارستان‌های دولتی دانشگاهی استان ۴۴ میلیارد تومان و بخش خصوصی شامل پزشکان، بیمارستان‌های غیردانشگاهی، درمانگاه‌های خصوصی و پاراکلینیک‌ها ۱۲ میلیارد تومان از سازمان طلب دارند.

وی گفت: با اینحال مطالبات بخش سطح یک روستایی در قسمت پرسنلی برای سال گذشته به طور کامل پرداخت و تسویه شده اما برای امسال تا شهریورماه ۸۰ درصد به صورت علی‌الحساب پرداخت شده است. در بخش غیرپرسنلی نیز ۸ میلیارد تومان به صورت علی‌الحساب در دو مرحله واریز شد.

مدیرکل بیمه سلامت استان ادامه داد: هفته گذشته ۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از مطالبات بخش خصوصی شامل داروخانه‌ها، بیمارستان‌های غیردولتی و سایر موسسه‌ها پرداخت شده است.

وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه میزان پرداختی‌های استان به موسسه‌های دولتی و خصوصی نسبت به میانگین کشور یکماه جلوتر است، گفت: به خاطر دریافت اعتبارات موردی از جمله در زمان سیل که ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به استان اختصاص داده شده بود، وضعیت بهتری در میزان پرداختی‌ها به نسبت کل کشور داریم.

کمانگری با اشاره به شیوع آنفلوآنزا در استان نیز بیان داشت: در میزان شیوع این بیماری گلستان جزو ۵ استان نخست کشور است و در برخی بیمارستان‌ها از جمله صیادشیرازی و طالقانی دیگر تختی برای بستری این بیماران نداریم. با توجه به شرایطی که در استان وجود دارد درخواست اعتبار ویژه کردیم که به احتمال زیاد تا یک هفته آینده به استان اختصاص داده می‌شود.

انتهای پیام/۵۸۲/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند