بدهی ۳۰ هزار میلیارد تومانی به تامین اجتماعی

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل یکی از شرکتها برگزار شد، در جمع خبرنگاران از طلب ۳۰ هزار میلیارد تومانی این سازمان از واحدهای صنعتی خبر داد و افزود: یکی از اقدامات ارزنده‌ای که برای رونق تولید انجام گرفته، بحث تقسط بدهی‌ها در ۶۰ مامه است.

وی با تاکید بر اینکه تقسیط پنج ساله این بدهی‌ها در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که توسط کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید مصوب شده باشد، ادامه داد: مسئله بخشودگی جرایم برای زمانی بود که هنوز مهلت بخشودگی به اتمام نرسیده بود، این در حالی است که امروز این مهلت به اتمام رسیده و امکان بخشودگی جرایم وجود ندارد، مگر اینکه در بودجه سال آینده برای آن تمهیداتی اندیشیده شود.

سالاری با تاکید بر اینکه ما از بخشودگی جرایم به عنوان ابزاری مهم در راستای ایجاد انگیزه برای رونق تولید استقبال می‌کنیم، به شرطی که قانون‌گذار نیز در این زمینه ورود پیدا کرده و اقدام ما منع قانونی نداشته  باشد، تصریح کرد: نهایت تلاش سازمان تامین‌اجتماعی این است که همکاری‌های لازم را با واحدها و کارگاه‌های تولیدی در راستای رونق تولید داشته باشد.

وی با اشاره به طلب ۲۵ تا ۳۰ هزار میلیارد تومانی این سازمان از واحدهای صنعتی، گفت: طلب این سازمان مشمول افرادی است که به دلایل مختلف دارای فرد بیمه‌شده‌ای هستند که حق بیمه فرد مذکور را پرداخت نکرده‌اند.

استاندار زنجان نیز در ادامه و درپاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر مشکلات شرکت روغن‌نباتی جهان، اظهار کرد: خوشبختانه بخش اعظمی‌از این مشکلات مرتفع شده است تا بتوانیم شاهد راه‌اندازی مجدد خط تولید آن باشیم.

فتح‌الله حقیقی با یادآوری اینکه چهار واحد تولیدی در استان نیز دارای مشکلاتی مشابه روغن‌نباتی جهان هستند، ادامه داد: در صورت مساعدت مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، این شرکت‌ها نیز به فراغ بال بیشتری به عرصه تولید بازخواهند گشت.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند