بدهی ۱۷ میلیاردی بیمه ها حیات بیمارستان خیریه یزد را تهدید می کند

اکتبر 22, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مرضیه فیصل امروز در نشست خبری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد به مناسبت دهه وقف اظهار داشت: بیمارستان گودرز ۷۰ سال قدمت دارد و توسط خیران زرتشتی وقف شده است.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان یک بیمارستان جنرال و دارای بخش‌های مختلف است، افزود: بیمارستان گودرز اولین بیمارستان غیردولتی است که بخش اعصاب و روان همچنین بخش دیالیز دارد زیرا بخش دیالیز از بخش‌های زیانده است و بیمارستانهای خصوصی فاقد این بخش هستند اما در بیمارستان گودرز پا به پای بیمارستانهای دولتی کار دیالیز انجام داده به نحوی که ماهانه ۶۰۰ دیالیز در این بیمارستان انجام می‌شود.

فیصل با اشاره به تجهیزات خوب این بیمارستان که اغلب توسط خیران تامین شده است، عنوان کرد: بخش‌های NICU و ICU تجهیزات به روز دارند و خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به مشکلات این بیمارستان بیان کرد: بیمارستان گودرز به دلیل شرایط خاص اقتصادی با کمبود نقدینگی مواجه است که به همین منظور ناچار به توقف پروژه‌های عمرانی بیمارستان شدیم.

رئیس بیمارستان خیریه گودرز ادامه داد: پزشکان این بیمارستان ۱۴ ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و میزان طلب آنها بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان است اما با علاقه در حال مداوای بیماران هستند.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان اعتبار دولتی ندارد و خیران آن را اداره می‌کنند، افزود: این بیمارستان اکنون ۱۷ میلیارد تومان از بیمه‌ها و سازمانهای طرف قرارداد با بیمارستان مطالبه دارد که تعویق در پرداخت این بدهی، حیات بیمارستان را تهدید می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند