بدهی ۱۷ میلیاردی بیمه ها حیات بیمارستان خیریه یزد را تهدید می کند

اکتبر 22, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مرضیه فیصل امروز در نشست خبری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد به مناسبت دهه وقف اظهار داشت: بیمارستان گودرز ۷۰ سال قدمت دارد و توسط خیران زرتشتی وقف شده است.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان یک بیمارستان جنرال و دارای بخش‌های مختلف است، افزود: بیمارستان گودرز اولین بیمارستان غیردولتی است که بخش اعصاب و روان همچنین بخش دیالیز دارد زیرا بخش دیالیز از بخش‌های زیانده است و بیمارستانهای خصوصی فاقد این بخش هستند اما در بیمارستان گودرز پا به پای بیمارستانهای دولتی کار دیالیز انجام داده به نحوی که ماهانه ۶۰۰ دیالیز در این بیمارستان انجام می‌شود.

فیصل با اشاره به تجهیزات خوب این بیمارستان که اغلب توسط خیران تامین شده است، عنوان کرد: بخش‌های NICU و ICU تجهیزات به روز دارند و خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به مشکلات این بیمارستان بیان کرد: بیمارستان گودرز به دلیل شرایط خاص اقتصادی با کمبود نقدینگی مواجه است که به همین منظور ناچار به توقف پروژه‌های عمرانی بیمارستان شدیم.

رئیس بیمارستان خیریه گودرز ادامه داد: پزشکان این بیمارستان ۱۴ ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و میزان طلب آنها بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان است اما با علاقه در حال مداوای بیماران هستند.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان اعتبار دولتی ندارد و خیران آن را اداره می‌کنند، افزود: این بیمارستان اکنون ۱۷ میلیارد تومان از بیمه‌ها و سازمانهای طرف قرارداد با بیمارستان مطالبه دارد که تعویق در پرداخت این بدهی، حیات بیمارستان را تهدید می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند