بدهی تامین اجتماعی بابت بیمه تکمیلی تسویه شده است

ژانویه 9, 2020اخبار روز بیمه

مهدی ریاحی فر در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: در قرار داد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به طور متوسط سقف تعهدات درمانی بیمه شدگان نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و تعهدات بیماران خاص نیز ۳۳ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار بازنشسته به همراه اعضای خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان هستند گفت: علاوه بر این تعداد هر فرد بازنشسته جدید که به ما معرفی شود نیز می‌تواند از خدمات درمانی مراکز طرف قرار داد بهره مند شود.

مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ افزود: بیمه شدگان تأمین اجتماعی ۳ ماه از ابتدای قرار داد که آذرماه بود فرصت دارند تا برای اضافه کردن اعضای خانواده و یا انصراف از بیمه تکمیلی اقدام و به کانون‌های بازنشستگی مراجعه کنند.

وی در مورد بدهی سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: سال گذشته تأمین اجتماعی بابت استفاده بازنشستگان از خدمات درمانی حدود ۱۰۰ میلیون به ما بدهی داشت که این بدهی را تسویه کرد و در حال حاضر بدهی به ما ندارد.

ریاحی فر همچنین در مورد کمبود شعب بیمه آتیه سازان نیز اظهار داشت: بیمه آتیه سازان در شهرهای مختلف کشور نمایندگی‌های زیادی دارد و هر جا که احساس شود به شعب بیشتری نیاز است در صورت امکان شعبه جدیدی اضافه می‌شود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند