بخش زیادی از مشکلات مرز مهران برای اربعین سال آینده رفع می شود

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر چهارشنبه در همایش بیمه سلامت اظهار داشت: بیش از ۳۵۰ هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی تصریح کرد: اربعین امسال کار بسیار بزرگی صورت گرفت و چهار میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از اول محرم تا پایان صفر ( بیش از ۶۰ درصد از زوار) از مرز مهران تردد کردند.
 
وی افزود: در ایام اربعین بحث امنیت و سلامت آب و غذا بسیار خوب اجرا شد، رضایتمندی زوار در اربعین امسال بسیار بالا بود.

نوذری تصریح کرد: با دستور استاندار به دنبال جمع آوری و جمع بندی مشکلات امسال هستیم که در طول سال نسبت به رفع آن‌ها برای اربعین سال آینده هیچ یک از مشکلات کنونی را نداشته باشیم.

وی گفت: اربعین امسال مردمی‌برگزار شد و مردم استان ایلام در مراسم باشکوه سنگ تمام گذاشتند؛ درب خانه‌های مردم به روی مردم باز بود.

معاون استاندار ایلام با اشاره به سلامت جامعه را با هیچ چیزی نمی‌توان جبران کرد، افزود:  در حوزه سلامت باید سیستمی‌را در کشور ایجاد کنیم که بیماران ما مشکل بیمه ای نداشته باشند.

وی گفت:  بیش از ۱۰ میلیون نفر در کشور و قریب ۳۵۰ هزار نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند، آنچه که باید به آن توجه کرد و اهمیت داد این است که بتوانیم بیمه‌های درمانی را تقویت کنیم و کیفیت خدمات را نیز بالا ببریم.
 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند