بخش زیادی از مشکلات مرز مهران برای اربعین سال آینده رفع می شود

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر چهارشنبه در همایش بیمه سلامت اظهار داشت: بیش از ۳۵۰ هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی تصریح کرد: اربعین امسال کار بسیار بزرگی صورت گرفت و چهار میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از اول محرم تا پایان صفر ( بیش از ۶۰ درصد از زوار) از مرز مهران تردد کردند.
 
وی افزود: در ایام اربعین بحث امنیت و سلامت آب و غذا بسیار خوب اجرا شد، رضایتمندی زوار در اربعین امسال بسیار بالا بود.

نوذری تصریح کرد: با دستور استاندار به دنبال جمع آوری و جمع بندی مشکلات امسال هستیم که در طول سال نسبت به رفع آن‌ها برای اربعین سال آینده هیچ یک از مشکلات کنونی را نداشته باشیم.

وی گفت: اربعین امسال مردمی‌برگزار شد و مردم استان ایلام در مراسم باشکوه سنگ تمام گذاشتند؛ درب خانه‌های مردم به روی مردم باز بود.

معاون استاندار ایلام با اشاره به سلامت جامعه را با هیچ چیزی نمی‌توان جبران کرد، افزود:  در حوزه سلامت باید سیستمی‌را در کشور ایجاد کنیم که بیماران ما مشکل بیمه ای نداشته باشند.

وی گفت:  بیش از ۱۰ میلیون نفر در کشور و قریب ۳۵۰ هزار نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند، آنچه که باید به آن توجه کرد و اهمیت داد این است که بتوانیم بیمه‌های درمانی را تقویت کنیم و کیفیت خدمات را نیز بالا ببریم.
 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند