بخشی از مطالبات مراکز تشخیص درمانی ایلام پرداخت شد

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ نورالدین رحیمی‌صبح امروز  در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل بیمه سلامت ایلام برگزار شد به اجرای طرح پوشش همگانی بیمه سلامت اشاره و اظهار داشت: طرح پوشش همگانی از سیزدهم آبان ماه امسال آغاز شده که هدف از اجرای این طرح بیمه کردن افرادی است که فاقد هر نوع پوشش بیمه‌ای هستند که در همین راستا افرادی که فاقد تمکن مالی‌اند و توان پرداخت حق بیمه را ندارند مشمول دریافت یارانه از دولت هستند و دفترچه رایگان دریافت خواهند کرد.

وی افزود: در استان ل ایلام طرح پوشش همگانی از همان روز اول در دفاتر طرف قراردار بیمه سلامت آغاز و برحسب میزان درآمد افراد مشمول ۱۰۰، ۵۰ و یا صفر درصد یارانه حق بیمه خواهند شد البته شناسایی مشمولان این طرح به عهده وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی است.

مدیرکل بیمه سلامت ایلام عنوان کرد: چنانچه ابزارمناسب شناسایی افراد متمکن و غیر متمکن در کشور وجود داشته باشد دفترچه رایگان تنها به افراد نیازمند و واجد شرایط ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت پرداخت مطالبات مراکز تشخیص درمانی بیان کرد: علی رغم شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی کشور و همچنین با توجه به اهمیت موضوع سلامت، لزوم توجه مسئولان به این حوزه،تداوم بیمه شدگان بیمه سلامت و در راستای افزایش رضایت‌مندی پزشکان تمام تلاش خود را جهت پرداخت به موقع مطالبات مراکز تشخیص درمانی انجام داده‌ایم که در همین راستا طی سال‌های اخیر کم شدن بازه زمانی پرداخت مطالبات بی سابقه بوده است.

وی تصریح کرد: در راستای افزایش رضایت‌مندی پزشکان، سایر کادر درمانی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستایی کلیه مطالبات سال ۹۷سطح یک برنامه پزشک خانواده که شامل یک درصد مالیات بر ارزش افزوده و پرداخت پرسنلی با دانشگاه علوم پزشکی تسویه شده است.

مدیرکل بیمه سلامت ایلام در رابطه با اجرای طرح رسیدگی الکترونیکی به اسناد بیمارستانی خاطرنشان کرد: طرح رسیدگی الکترونیکی به اسناد بیمارستانی در کلیه بیمارستان‌های استان شروع که امیدواریم تا پایان امسال با اجرای این با حذف پرونده کاغذی و کاهش نیروی‌انسانی صرفه جویی کنیم که سبب ارتقا کیفیت و کمیت خدمات تشخیصی می‌شود.

انتهای پیام/۹۸۳/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند