بخشی از تعهدات دولت به ایثارگران و جانبازان عملیاتی نشده است

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز شنبه در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: اداره امور ایثارگران در هر دستگاهی در برخورد با آزادگان، ایثارگران و… سنگ صبور و سنگر اول است و در تلاش هستند، تا حد امکان مشکلات این قشر را بر طرف سازند.

استاندار مرکزی ادامه داد: بر طرف ساختن مشکلات جانبازان و ایثارگران علاوه بر وظیفه اداری نوعی ایثار و فداکاری است. این روزها، روزهای خوبی برای جانبازان نیست و تعهدات ما دولتی‌ها به آن‌ها تحقق نیافته و عملیاتی نشده است.

آقازاده با اشاره به مشکلات مربوط به ارایه خدمات بیمه ای به جانبازان و ایثارگران از سال گذشته تاکنون گفت: در این خصوص چندین بار به رییس جمهور و معاون اول وی نامه‌هایی ارسال شده، در این بین جلسات متعددی نیز در سازمان برنامه و بودجه و بنیاد شهید برگزار و پیگیری‌هایی انجام شده است.

وی بیان داشت: یکی از مشکلات بیمارستان‌ها عدم پرداخت حق بیمه جانبازان و ایثارگران بوده‌است، اما در این حوزه مشکلاتی که وجود دارد باید رفع شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: در حال حاضر بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیش از سه تا چهار هزار میلیارد تومان کسری بودجه درمانی مواجه است که دولت باید این مساله را حل کند و این جلسه در راستای توجیه مدیران و مسئولین اجرایی دستگاه‌ها است تا بدانیم تا پایان سال در این حوزه چه باید کرد؟

آقازاده تاکید کرد: در شهرستان‌ها و روستاهای استان جانبازان و ایثارگرانی وجود دارند که نسبت به ارایه خدمات درمانی گلایه مند هستند و باید هرچه سریع تر این مشکل برطرف شود.

استاندار مرکزی با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو اظهار کرد: ۱۶ آذرماه روز بزرگداشت دانشجویانی است که سال ۱۳۳۲ در مراکز دانشگاهی و به ویژه دانشگاه تهران علیه ظلم قیام کردند و با نثار خونشان از همان تاریخ استمرار خط مقاومت، ایثار و شهادت تا پیروزی انقلاب شکل گرفت و امروز نیز برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل و رهبری خط ایثار، شهادت و جانبازی تا نابودی دشمن ادامه دارد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند