با پیگیری شبکه ملی ایثارگران مطالبات بیمه دی پرداخت شد

فوریه 1, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سردار حسین صفری، رئیس هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی‌خدمت رهبر معظم انقلاب، مردم شریف ایران و جامعه ایثارگری کشور گفت: در پی جلسه اعضای شورای مرکزی شبکه ملی ایثارگران با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و پیگیری‌های متعدد، مشکل درمان و بیمه جامعه ایثارگری کشور(خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان) مرتفع و مطالبات بیمه دی پرداخت شد.

صفری ادامه داد: شبکه ملی ایثارگران در راستای مهمترین هدف خود که همانا پیگیری مشکلات جامعه ایثارگری کشور است یکی از بزرگترین دغدغه ایثارگران که برای خدمات درمانی و بیمه‌ای آن‌ها مشکل ایجاد کرده بود (بدهی ۲۵۰۰ میلیارد تومانی دولت به بنیاد شهید و امور ایثارگران) و به علت ناتوانی مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران در حل این مشکل موجب نارضایتی شدید آنان شده بود را در دستور کار خود قرار داد و  با پیگیری‌ها و جلسات مکرر با مسئولین کشور درصدد حل این مشکل برآمد، که اصلی‌ترین این رایزنی‌ها جلسه با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بود و نتیجه آن تنظیم صورتجلسه‌ای بین سازمان برنامه و بودجه، شبکه ملی ایثارگران، نمایندگان بنیاد و همچنین بیمه دی شد که در آن آمده بود:

۱- معوقات و بدهی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت بیمه دی تا دهم دی ماه سال جاری به صورت دقیق محاسبه و ۲۰ درصد آن نقدی و الباقی بصورت اسناد خزانه  اسلامی‌با حفظ قدرت خرید تسویه شود.

۲- شرکت بیمه دی تا پایان بهمن ماه عهده‌دار خدمت رسانی بابت قرارداد بیمه درمانی تکمیلی ایثارگران خواهد بود و پس از این تاریخ در مورد استمرار قرارداد مذکور توسط شرکت بیمه دی و یا انعقاد قرارداد بیمه درمانی تکمیلی با سایر شرکت‌های بیمه‌گر در سقف سرانه قرارداد فعلی توسط شبکه ملی ایثارگران و سازمان برنامه و بودجه کشور تصمیم گیری خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در پیگیری امور ایثارگران گفت: امروز بعداز پیگیری‌های مکرر مطالبات دولت به بیمه دی پرداخت شد، که جا دارد از حمایت‌های همه جانبه و خالصانه جناب آقای نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز قدرانی شود.

سردار صفری در پایان تاکید کرد: شبکه ملی ایثارگران به عنوان نماینده قانونی جامعه ایثارگری کشور به ایثارگران به عنوان قهرمانان ملی این مرز و بوم اطمینان می‌دهد که برای پیگیری مشکلات آنان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

“شبکه ملی ایثارگران” دارای مجوز فعالیت از وزارت کشور و متشکل از انجمن‌های رسمی‌کشوری از قشرهای مختلف ایثارگری (خانواده شهدا،جانبازان و آزادگان) و تنها شبکه ملی و رسمی‌ایثارگران می‌باشد.

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند