باید کمیته‌ای برای جمع‌آوری کامل مدارس کانکسی در خوزستان تشکیل شود

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/خوزستان معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: برای جمع‌آوری کامل مدارس کانکسی باید کمیته ای متشکل از معاونت اجتماعی استانداری، آموزش و پرورش استثنایی و سازمان نوسازی مدارس تشکیل شود.

علی‌حسین حسین‌زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان که امروز (۱۴ دی‌ماه) در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، اظهار کرد: تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی از اهواز آغاز خواهد شد و امیدواریم این مراسم با شکوه و در شان این شهید بزرگوار برگزار شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: برای دومین سال متوالی است که گفته می‌شود مدارس کانکسی تا پایان سال کاملا برچیده خواهند شد. بنده از مردم عذرخواهی می‌کنم که این اتفاق به طور کامل عملی نشد. برای جمع‌آوری کامل مدارس کانکسی باید کمیته‌ای متشکل از معاونت اجتماعی استانداری، آموزش و پرورش استثنایی و سازمان نوسازی مدارس تشکیل شود.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان در پایان گفت: برای انسداد مبادی بیسوادی در استان، در ۱۲ منطقه آموزشی استان باید مراکز اختلالات یادگیری تشکیل شوند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند