باوفا: مدعیان جام تختی تا ۷-۸ سال کشتی فرنگی را بیمه می‌کنند/ آینده خوبی در راه است

ژانویه 27, 2020اخبار روز بیمه

حمید باوفا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد رقابت‌های جام تختی اظهار داشت: به لحاظ داخلی، رقابت‌های خوبی بود. غیر از آن چهار نفری که به خاطر مدال و سهمیه معاف شده بودند، همه رقبا در شیراز حضور داشتند و مبارزه‌های داخلی جذاب بود. کشتی‌های خوبی از بچه‌ها دیدیم. جوانترها عملکرد خوبی در جام تختی داشتند و این نوید روزهای خوبی را در آینده می‌دهد چون اکثر نفرات مدعی ما در تیم ملی بزرگسالان را جوانان تشکیل می‌دهند. اگر آن چهار نفر هم در شیراز روی تشک می‌روند می‌شد گفت که همه بضاعت کشتی فرنگی در جام تختی حضور داشتند و در رقابت شرکت کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شاهد ظهور پدیده‌ای در جام تختی بوده است، تصریح کرد: از ۵۵ تا ۱۳۰ کیلوگرم شاهد حضور کشتی گیران خوبی بودیم و من نمی‌توانم از کشتی گیر خاصی اسم بیاورم. همه این نفرات می‌توانند سال‌های سال در رده سنی بزرگسالان کشتی بگیرند. اینها حداقل ۷-۸ سال می‌توانند تیم ملی ما را بیمه کنند.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در مورد حاشیه‌های مبارزه ۷۲ کیلوگرم این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: مشکل داوری همیشه وجود دارد. به هرحال این مسئله در مسابقات حساس و مهم، مسئله ساز می‌شود. در جهانی‌ها و المپیک‌ها مشکلات داوری هم شاهد چنین مشکلاتی هستیم که گاهی مرورشان هم آدم را ناراحت می‌کند. رضا گرایی و امین کاویانی‌نژاد جزو بهترین‌های این وزن هستند و اتفاقا کشتی گیران خوب و بااخلاقی محسوب می‌شوند، اما چنین اتفاقاتی شایسته و سزاوار کشتی نیست که در آن دم از پهلوانی می‌زنیم. البته معمولا در انتخابی تیم ملی چنین حساسیت‌هایی وجود دارد. در مسابقات روسیه هم شاهد چنین حاشیه‌هایی بودیم، اما از کشتی گیران خودمان توقع داریم که کنترل بیشتری روی رفتارشان داشته باشند چون باید اینطور فکر کنیم اگر مسابقات آسیایی و جهانی یک روز در ایران برگزار شود خیلی اهمیت دارد که رقابت‌ها را با کمترین حاشیه برگزار کنیم.

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند