بانوان بالای هجده سال می توانندبیمه زنان خانه دار دریافت کنند

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، عباس نورمحمدی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بانوان می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی با توجه به شرایط خود در زمینه مستمری بگیر، از کار افتادگی و فوتی تحت پوشش بیمه زنان خانه دار قرار گیرند.

وی بیان داشت: ۱۱ هزار نفر از بیمه شدگان خانم در استان بیمه اجباری داشته و مابقی نیز در سایر مشاغل بیمه هستند.

نورمحمدی با بیان اینکه ۹۸ هزار و ۲۲۱ نفر در استان بیمه شده اصلی هستند، گفت: از این تعداد ۱۶ هزار و ۷۴۲ نفر خانم بوده و در مجموع ۴۴ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

وی افزود: ۳۰ هزار نفر از بیمه شدگان استان نیز از خدمات تامین اجتماعی بهره‌مند هستند.

نورمحمدی با بیان اینکه خدمات پزشکی در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی با ارائه کارت ملی هوشمند انجام می‌شود، گفت: در تمامی‌مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی همه خدمات پزشکی با ارائه کد ملی انجام می‌شود و نیازی به داشتن دفترچه درمانی نیست.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند