بالغ بر ۸ میلیارد تومان بدهی درمانگاه های خصوصی گلستان پرداخت شد

دسامبر 2, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر جهانشاهی صبح سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: در هفته گذشته سه مرحله تخصیص اعتبار در بخش خصوصی  داشتیم که شامل داروخانه، بیمارستان‌های غیردولتی دانشگاهی و سایر موسسات غیردولتی دانشگاهی به جز داروخانه و بیمارستان و موسسات است.

وی در خصوص پرداختی‌های امسال افزود: بدهی داروخانه را تا شهریور، بدهی بیمارستان‌های غیردولتی را تا مرداد، بدهی پزشکان را تا شهریور، بدهی پاراکلینیک‌ها را تا شهریور و درمانگاه‌های دولتی غیردانشگاهی را تا مرداد پرداخت کردیم.

جهانشاهی با بیان این که بزودی اعتبار جدیدی تعلق می‌گیرد، گفت: در بخش دولتی و دانشگاهی خرداد ۹۸ را قطعی کردیم و ۸۰ درصد علی الحساب ماه‌های تیر و مرداد هم پرداخت شد.

وی ادامه داد: در هفته گذشته هم سطح یک روستایی را در بخش پرسنلی تا شهریور ۹۸ و به صورت ۸۰ درصد علی الحساب و بخش غیرپرسنلی تا دو مرحله به صورت علی الحساب و بالغ بر هشت میلیارد تومان پرداخت کردیم.

جهانشاهی اضافه کرد: در این هفته چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به داروخانه‌ها، یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بیمارستان خصوصی، یک میلیارد تومان به پاراکلینیک‌ها، بیش از ۷۰۰ میلیون تومان به پزشکان و بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان به درمانگاه غیردولتی پرداخت شد.

وی در خصوص مطالبات ۹۷ گفت که بدهی بخش دولتی و دانشگاهی ۴۴ میلیارد تومان و بخش خصوصی ۱۲ میلیارد تومان بدهی است.

جهانشاهی بیان کرد: بدهی بیمارستان دولتی تا آذر پرداخت شده و ۸۰ درصد دی ماه را پرداخت کردیم و در بخش خصوصی پزشکان را تا بهمن ماه، بیمارستان خصوصی را تا آذر، پاراکلینیک‌ها را تا دی ماه، درمانگاه را تا بهمن ماه و داروخانه‌ها را تا بهمن پرداخت کردیم و سطح یک روستایی را کاملاً تسویه کردیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند