بیمه عمر، بیمه عمر چیست، مزایای بیمه عمر، بهترین بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، خرید بیمه عمر، مشاوره خرید بیمه عمر، مشاوره اینترنتی خرید بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، جدول محاسبه بیمه عمر، جدول فروش بیمه عمر، محاسبه بیمه عمر، بیمه عمر چیست

بازنویسی یک فیلم نامه با بیمه عمر و سرمایه گذاری

نوامبر 11, 2019بیمه عمر

مرور داستان فیلم «لاک قرمز»

بارها و بارها اتفاق افتاده است که با مشاهده ی واقعیت‌های دردناک زندگی بر پرده ی سینما با کاراکترهای یک فیلم هم ذات پنداری کرده ایم و یا نمونه‌های عینی شخصیت‌های داستان را در ذهن خود مرور کرده ایم. اما هیچ گاه با خود فکر نکرده ایم که آیا می‌توان فیلم نامه ی این فیلم و شخصیت‌های حقیقی این داستان را به گونه ای دیگر نوشت؟

بیمه عمر، بیمه عمر چیست، مزایای بیمه عمر، بهترین بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، خرید بیمه عمر، مشاوره خرید بیمه عمر، مشاوره اینترنتی خرید بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، جدول محاسبه بیمه عمر، جدول فروش بیمه عمر، محاسبه بیمه عمر، بیمه عمر چیست

یکی ازفیلم‌های دردناکی که سرنوشت شخصیت‌های آن را بارها در زندگی خود مشاهده کرده ایم و روایت دردناک آن بر پرده ی سینما روح مان را به سختی آزرده است، فیلم «لاک قرمز» ساخته ی سیدجمال سیدحاتمی‌است که در سال ۱۳۹۶ بر پرده‌های سینماهای کشور اکران شد. این فیلم داستان دختربچه ای به نام اکرم را روایت می‌کند که به همراه پدر، مادر و برادر کوچکترش در یک خانه ی قدیمی‌در محله ای در پایین شهر زندگی می‌کنند. تمام سرمایه ی خانواده از محل کار پدر که ساخت عروسک‌های چوبی است، تأمین می‌شود. با وجود اوضاع نامناسب مالی آنها زندگی نسبتاً آرامی‌دارند، تا اینکه پدر خانواده در اثر حادثه ای در حال درست کردن آنتن تلویزیون از روی پشت بام خانه سقوط می‌کند و از دنیا می‌رود. چندی بعد صاحب خانه که مبلغ ۵ میلیون تومان از پدر خانواده طلبکار بوده است، خانواده را ناچار می‌سازد که یا مبلغ بدهی او را بپردازند و یا خانه را تخلیه کنند. این مسأله موجب آوارگی خانواده شده و شرایط تا اندازه ای بغرنج می‌شود که مادر خانواده دچار جنون شده و پسر کوچک خانواده راهی بهزیستی می‌شود و اکرم یک تنه تلاش می‌کند تا زندگی خودش و برادرش را نجات دهد. داستان درناک این فیلم به اندازه ای برای جامعه ی ما قابل درک است که هر بیننده ای می‌تواند نمونه‌های فراوانی را در زندگی حقیقی خود برای شخصیت‌های داستان پیدا کند.

اما دردناک تر از داستان این فیلم آن است که تقریباً هیچ یک از مخاطبان فیلم نمی‌دانند که داستان شخصیت‌های این فیلم و شخصیت‌های واقعی زندگی مان می‌تواند به راحتی تغییر کند و دچار چنین تلاطم‌های اندوه باری نگردد. فرض کنید در زمانی که خانواده داستان فیلم لاک قرمز در موقعیت نسبتاً باثبات خود یعنی در زمان حیات پدر قرار داشت، پدر خانواده همانند تمامی‌خانواده‌های اروپایی و آمریکایی دارای بیمه نامه ی عمری حتی با کم ترین میزان پرداختی بود. در این صورت با فوت پدر در اثر حادثه ای که در فیلم رخ داده است، خانواده ی تنگدست او که توان پرداخت ۵ میلیون تومان بدهی وی را نداشتند، می‌توانستند تا ۹۰ میلیون تومان سرمایه فوت و سرمایه فوت حادثه وی را از محل بیمه نامه عمر وی دریافت کنند. حال نه تنها خانواده ی وی به دلیل عدم پرداخت بدهی پدر خانواده آواره نخواهند شد، بلکه اکرم که ایده‌های جدیدی برای رونق به کار ساخت عروسک‌های چوبی پدر دارد، سرمایه ای برای رونق بخشیدن به کار وی در اختیار خواهد داشت و سرنوشتی کاملاً متفاوت در انتظار خانواده خواهد بود.

با اندکی تأمل و دوراندیشی، می‌توانیم بسیاری از قصه‌های دردناک زندگی روزمره مان را به گونه ی دیگری بنویسیم. بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری ضروری ترین هدیه ی هر پدری به خانواده است. با دارا بودن یک بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری حتی با کم ترین میزان پرداختی، بسیاری از فیلم نامه‌های تلخ مان به گونه ای دیگر بازنویسی خواهند شد.  


پست های مرتبط

تهعدات بیمه عمر
جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر؟

آگوست 19, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از ویژگیهای بیمه عمر امکان آگاهی متقاضی بیمه عمر از جزئیات آن، پیش از صدور بیمه است. این امکان از طریق جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر میسر می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی جدول محاسبات یا جدول پیشبینی تعهدات بیمه عمر بپردازیم.

ادامه مطلب
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر انفرادی؛ از صفر تا صد

آگوست 5, 20200پسندیدنبیمه عمر

بیمه عمر، انواع مختلفی دارد. تقسیم بندی بیمه عمر به بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر گروهی، یکی از تقسیم بندی‌های بیمه عمر است. این انواع شامل بیمه عمر آنلاین و غیر آنلاین نیز می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع بیمه عمر انفرادی بپردازیم.

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند