بازرسی های شبانه روزی موجب حفظ و صیانت از اشتغال کارگران می شود

اکتبر 18, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی‌اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، برهان صلواتی در نشست تخصصی با معاون روابط کار و کارکنان این حوزه، به ضرورت حفظ اشتغال کارگران واحد‌های کارگری استان اشاره کرد و اظهار داشت: بازرسی‌های شبانه روزی با هدف حفظ و صیانت از اشتغال این کارگران باید همچنان با جدیت دنبال شود.

وی با بیان اینکه بازرسی‌ها با رویکرد حُسن نظارت بر اجرای قانون کار انجام می‌شود، افزود: کاهش حوادث کارگری و سلامت روحی و جسمی‌کارگران همواره مهمترین دغدغه ادارات کار استان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ادامه داد: تلاش مضاعف برای تاسیس و تجدید انتخابات انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمایی، تداوم دوره‌های تخصصی آموزش قانون کار و حفظ منابع بیمه بیکاری و بهره‌مندی صحیح کارگران واجد شرایط از این منابع از دیگر برنامه‌هایی است که باید با جدیت دنبال شود.

صلواتی یادآور شد: همچنین کاهش مدت زمان رسیدگی به شکایات کارگری و کارفرمایی و بهره‌مندی از توانایی و ظرفیت کارشناسان برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های حوزه روابط کار از جمله مواردی است که باید بیش از گذشته به آن توجه کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند