بازدید سردار جعفری از نمایشگاه «میدون»/ حمایت از کارآفرینان

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد خبری نمایشگاه کارآفرینی «میدون»، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌صبح امروز پنجشنبه، ۱۲ دی ماه ۱۳۹۸ از نخستین نمایشگاه کارآفرینی مسابقه میدون که در مجتمع ۱۳ آبان برپاست، دیدار کرد. وی در دیدار از غرفه‌هایی که محصولات و خدمات ایرانی را عرضه می‌کردند، در جریان فعالیت‌های این غرفه‌ها قرار گرفت.

سردار جعفری در دیدار از غرفه «نالینو» که تولید کننده قابلمه‌های همه کاره چندی است، از نحوه مارکتینگ و بازریابی این محصول پرسید.

مسئول این غرفه در این باره توضیح داد: قابلمه‌های چدنی نالینو به بهای یک و نیم میلیون تومان عرضه می‌شود و با آنکه پیش از اجرای برنامه «میدون» عرضه شده بود اما پس از پخش این برنامه توانست به خوبی به جامعه ایران معرفی شود و مورد توجه مصرف کنندگان ایرانی قرار گیرد. 

ماهد دیگر غرفه ای بود که سردار جعفری از آن بازدید کرد. در این غرفه محصولات اثرگذار در سبک زندگی ایرانی مثل تنور خانگی پخت نان روی گاز خانگی عرضه شده است. 

مسئول این غرفه اظهار کرد: این محصول پک آموزش به کودکان را هم دارد.

فرمانده سابق سپاه پاسداران از راهروی آخر که غرفه‌های بیمه و صندوق امید برپا بودند، نیز دیدار کرد. همچنین در دیدار از غرفه عرضه کننده یک موتور برقی که در پی سرمایه گذار بودند، گفت: سرمایه‌گذارانی در شیراز در این زمینه حضور دارند. همچنین امکان هماهنگی با سپاه برای تولید و عرضه این محصول وجود دارد.

دیدار از کسب و کارهای روستایی آخرین بخش این برنامه بود.

وحید جلیلی عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم «عمار» نیز از نخستین نمایشگاه کارآفرینی «میدون» بازدید کرد و گفت: وظیفه رسانه این است که افراد خلاق و مستعد را با سرمایه گذاران آشنا کند و «میدون» توانست جریان سازی موفقی در فرهنگ اقتصادی رقم بزند. 

وی برپایی نمایشگاه کارآفرینی «میدون» را اتفاق خوبی توصیف کرد و گفت: اکنون که درگیر جنگ اقتصادی هستیم، باید در هر شهری یک نمایشگاه کارآفرینی به این صورت برگزار شود. یکی از مهمترین کارهایی که صدا و سیما می‌تواند، انجام دهد این است که کارآفرین و سرمایه گذار را به یکدیگر برساند. کار رسانه این است که نیروی کار و انسان نخبه و خلاق را به هم برساند. در برنامه «میدون» و سایت میدون که سامانه وسیع تری هست، این اتفاق رخ داد. 

جلیلی ادامه داد: غرفه‌هایی که بازدید کردم خیلی شوق انگیز و الهام بخش بود. هرکدام از این غرفه‌ها برای خودشان ارزش آفرین هستند و ما امروز نیاز داریم که این کارآفرینان را الگوی افرادی قرار دهیم که سرگردان هستند اما استعداد یا سرمایه مالی دارند و در عین حال نمی‌دانند در کجا و چگونه سرمایه گذاری کنند. اگر نمونه‌هایی از این کارآفرینان که در این نمایشگاه امروز دیددم، توسط رسانه‌های ما معرفی شوند، یک جریان‌سازی موثری در جهت ارتقای فرهنگ اقتصادی به وجود خواهد آمد. 

وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در سفارت سابق آمریکا گفت: این وجه نمادین مهم است. اخیرا رهبر معظم انقلاب در دیدار هفته بسیج فرمودند که یکی از مهمترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی‌این است که تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند. الان هم تحریم‌ها موجب شده است که نگاه به سمت محصولات داخلی و کشاورزی داخلی جلب شود. فرایند تبدیل تهدید به فرصت جدی تر گرفته می‌شود و انشاالله زمینه ای برای شکوفایی ایران در قرن جدید خواهد بود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند