اهتمام برای بازگشت شوراها به صلاحیت و رسالت اصلی

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی‌مرکز امورشوراهای حل اختلاف،  محمدی مدیر کل برنامه ریزی، آمار و فناوری اطلاعات مرکز امور شوراهای حل اختلاف در نشست منطقه ای رؤسای شوراهای حل اختلاف استان‌های تهران، قم، سمنان، قزوین، البرز، گلستان و مازندران که با حضور حجت الاسلام والمسلمین مظفری معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور و ریاست شوراهای حل اختلاف استان‌های فوق به میزبانی شورای حل اختلاف استان تهران برگزار شد، با بیان اینکه روابط عمومی‌در متن و نه حاشیه و یک ضرورت است، گفت:حق داریم بگوییم هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی‌است که دارد. وی با ارائه گزارشی از وضعیت لایحه قانون جدید شوراهای حل اختلاف و تغییراتی که در آن دیده شده است گفت: این موارد از جمله بازگشت شوراها به صلاحیت و رسالت اصلی خود یعنی صلح و سازش و کاهش صلاحیت‌های رأیی آن، اهتمام برای تعیین تکلیف نیروهای افتخاری و جذب ۱۵هزار نفر از ایشان در مدیران ارشد قوه وجود دارد.

محمدی با بیان ضرورت برنامه ریزی استان‌ها برای افزایش آمار صلح و سازش و بیان مزایای سازش نسبت به حکم در جامعه، خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت شعب روستایی شد.

وی با بیان اینکه در مهر ماه مرکز امور شوراهای حل اختلاف با وزارت صنعت تفاهم نامه ای در خصوص ایجاد شعب تخصصی صنفی منعقد کرد، گفت: بر اساس آن از ظرفیت شعب تخصصی برای افزایش صلح و سازش در اصناف استفاده بهینه خواهد شد.

مدیر کل برنامه ریزی، آمار و فناوری اطلاعات مرکز امور شوراهای حل اختلاف برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از توانمندی‌های مددکاران در شوراهای حل اختلاف ویژه زندان را علی الخصوص در پرونده‌های قتل از  برنامه‌های لازم الاجرای استان‌ها دانست  و خواستار همکاری با ستاد‌های استانی صبر در این زمینه شد.

وی انجام دقیق بخشنامه اخیر ریاست معزز قوه قضائیه را در سطح تمام استان‌های کشور ضرورتی راهگشا دانست و افزود: این مهم موجب افزایش تعداد پرونده‌های مختومه حتی به میزان ۲۰ درصد افزایش همراه با استفاده حداکثری از ظرفیت شعب موجود است.

محمدی در پایان صحبت‌هایشان با بیان اینکه نحوه محاسبه پاداش اعضا و دبیران شوراهای حل اختلاف در حال بازنگری است، گفت: مرکز امور شوراها از پیشنهادات عملی و قابل اجرای استان‌ها در خصوص پاداش و بیمه   اعضا ،  دبیران و نیروهای اجرای احکام استقبال می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند