انعقاد قرارداد های دانشی در حوزه آب به ارزش ۵۰ میلیارد تومان

نوامبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با «گردهمایی فناورانه سازمان‌ها، صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست» ۱۰ تفاهم‌نامه و ۲ قرارداد همکاری میان بازیگران این زیست بوم امضاء شد.

به گفته نادر قلی ابراهیمی‌دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری ارزش این قرارداد و تفاهم نامه‌ها را ۵۰ میلیارد تومان دانست.

تفاهم نامه‌ها به شرح زیر است؛

تکمیل دانش فنی، ساخت، راه‌اندازی و بهره­برداری از پایلوت صنعتی غشاء اسمز معکوس میان معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران.

بسط و گسترش استفاده از فناوری­های نوین جهت تأمین و تصفیه آب شرب سالم در مناطق محروم استان بوشهر از طریق ساخت و راه‌اندازی سیستم‌های تصفیه آب با روش‌های نوین  میان معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، استانداری استان بوشهر، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر .

بکارگیری فناوری‌های نوین برای ارتقاء کیفی آب شرب مردم استان خوزستان به ویژه مناطق محروم روستایی میان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان و یک شرکت  دانش بنیان

ساخت و بومی‌سازی تجهیزات فناورانه قفس‌های پرورش ماهی در دریا میان دو شرکت.

توسعه فناوری غشای سرامیکی سیلیکون کربید و پکیج تصفیه خانه آب معلم کلایه در استان قزوین میان معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، استانداری قزوین، شرکت آب و فاضلاب قزوین و یک شرکت.

مشارکت و همکاری در توسعه فناوری‌ها و بکارگیری شرکت‌ها و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در زمینه استفاده از فناوری‌های نوین اینترنت اشیاء (IOT)، سنجش‌ازدور (RS) و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در صنعت بیمه کشاورزی میان معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری و صندوق بیمه کشاورزی.

تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تخصصی حوزه آب، خشکسالی، فرسایش، محیط زیست و انرژی میام معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، یک شتاب دهنده و یک شرکت.

انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری در حوزه‌های آب، برق و انرژی، هوشمندسازی شبکه آب و برق وزارت نیرو، کاهش تلفات در شبکه‌های برق و بهینه سازی مدیریت مصرف برق و انرژی میان شرکت سهامی‌مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق و یک شرکت.

استفاده از ظرفیت‌های فناوری، اقتصادی و علمی‌طرفین در فعال نمودن توانمندی‌های بالقوه و توسعه همکاری‌ها در حوزه‌های فناوری نوین، فناوری اطلاعات و ارتباطات، بهره‌برداری از شرکت­های دانش بنیان، توسعه گردشگری در تأسیسات آبی، صدور خدمات فنی و مهندسی، جذب منابع مالی و پشتیبانی از صنعت آب و برق کشور میان معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری و شرکت سهامی‌مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق.

انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری در حوزه آب و انرژی در صنعت ، ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره گیری از توانمندی‌ها و خدمات از قبیل تجهیزات پژوهشی و آزمایشگاهی دو طرف ، مشاوره و ایجاد زیر ساخت برای طرح‌ها و استارت آپ‌های مرتبط ، مشاوره در زمینه شناسایی و تعریف نیاز‌های پژوهشی و فناوری و همکاری در خصوص معرفی متخصصین مورد نیاز برای منتورینگ و مشاوره به استارت آپ‌ها میان یک شتابدهنده آبان و یک شرکت.

انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری در حوزه‌های آب و انرژی از جمله فناوری‌های نمک‌زدایی و شیرین‌سازی، تصفیه پساب‌های صنعتی و شهری، گندزدایی آب شرب روستایی، شهری و صنعتی  میان شرکت سهامی‌مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق و یک شتابدهنده.

توسعه فناوری‌های غشای سرامیکی سیلیکون کارباید و پکیج تصفیه خانه آب معلم کلایه در استان قزوین میان معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، استانداری قزوین، شرکت آب و فاضلاب قزوین و یک شرکت.

بیش از ۸۰ شرکت دانش بنیان و استارت اپ در «گردهمایی فناورانه سازمان‌ها، صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست» شرکت کردند تا توانمندی‌هایشان در این حوزه را نمایش دهند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند