انتخاب سه دستگاه برتر حوزه اقتصاد مقاومتی در لرستان

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان رئیس سازمان برنامه و بودجه لرستان گفت: براساس شاخص‌های اقتصاد مقاومتی سه دستگاه به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب می‌شوند.

سمانه حسن‌پور در شورای اداری استان که در سالن همایش‌های استانداری برگزار شد، با اشاره به این‌که با هدف افزایش کارآیی و اثربخشی خدمات‌رسانی بخش دولتی سالانه ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود، اظهار کرد: این ارزیابی‌ها در دو دسته شاخص شامل ۱۰۰۰ امتیاز برای شاخص‌های عمومی‌و ۱۰۰۰ امتیاز برای شاخص‌هاس اختصاصی است.

وی با اشاره به ابلاغ شاخص‌ها به صورت سالانه، عنوان کرد: در سال ۹۷ هفت محور شامل اصلاح ساختار سازمانی، توسعه الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت مالی و … معرفی شده است.

حسن‌پور با اشاره به این‌که شاخص‌های عمومی‌برای تمام دستگاه‌ها تقریباً یکسان است، بیان کرد: شاخص‌های اختصاصی به وظیفه و رسالت تخصصی دستگاه‌ها باز می‌گردد و طی جلسات کارشناسی در آغاز فرآیند ارزیابی عملکرد جلسات توجیهی عمومی‌و اختصاصی برای دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه لرستان ادامه داد: این امتیازها و کل فرآیند ارزیابی براساس فصل یازدهم قانون خدمات کشوری، مصوبات شورای عالی اداری و اسناد بالادستی که در این حوزه وجود دارد، است.

وی افزود: بر این اساس شاخص‌ها هرساله به استان ابلاغ می‌شوند و برای سال ۹۷ امروز نتایج نهایی آمده براساس هفت محور کلی هستند.

این مسئول تأکید کرد: کار ما این است که دستگاه‌هایی که در  پایین جدول قرار دارند را به بالای جدول هدایت کنیم.

حسن‌پور یادآور شد: برندگان براساس تقسیم‌بندی پنج گروه علمی‌فرهنگی و آموزشی، عمومی‌اجتماعی و فضایی، شرکت‌ها بانک‌ها و بیمه‌ها، زیربنایی و تولیدی و گروه حمایت سلامت و بهداشت است که در هر گروه یک دستگاه برتر معرفی می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: دو برنده در شاخص‌های عمومی، دو برنده در شاخص‌های اختصاصی داریم و از تیم‌های کاری مؤثر تقدیر خواهیم کرد و از بین دستگاه‌های شهرستانی نیر دو دستگاه برتر خواهیم داشت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه لرستان تصریح کرد: براساس شاخص‌های اقتصاد مقاومتی سه دستگاه به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند