انتخابات فرصتی برای افزایش سرمایه‌ اجتماعی نظام است

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر،‌هادی حق شناس پیش از ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌استان گلستان اظهار کرد: گام دوم انقلاب، بی‌طرفی و انسجام ملی شعار انتخاباتی این دوره است و طبق ماده ۶۰ قانون انتخابات هیچ یک از مجریان انتخابات حق ندارند از نامزدی در انتخابات دفاع یا آن‌ها را تخریب و حتی حق ندارد راجع به جریان سیاسی اظهار نظر کنند.

وی با اشاره به اینکه انسجام ملی دغدغه مقام معظم رهبری است و همیشه بر آن تاکید کردند، افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات نظام را بیمه می‌کند و تمام تلاش باید همین باشد.

استاندار گلستان به اتفاقات اخیر در کشور هم اشاره کرد و ادامه داد: قطعا دشمن، جریان نفاق و ضدانقلاب  به انتخابات پیش‌رو چشم دوختند تا حضور را کمرنگ جلوه داده و ضربات خود را وارد کنند.

وی با تأکید بر اینکه انتخابات دوم اسفندماه امسال از انتخابات‌ گذشته بسیار مهم‌تر است و باید از این فرصت‌ها برای خنثی کردن توطئه دشمنان استفاده کنیم، تصریح کرد:  انتخابات اسفند امسال فرصت بی‌نظیری است تا بتوانیم سرمایه اجتماعی نظام را افزایش دهیم.

حق شناس اضافه کرد: تحریم‌های اقتصادی به طور قطع برای ما بحران ایجاد نخواهد کرد اما اگر سرمایه اجتماعی را جذب نکنیم به طور قطع با مشکل روبرو خواهیم شد.

وی از انتخابات به عنوان امانتی در دست مسئولان اجرایی انتخابات یاد کرد و گفت: مسئولان برگزاری انتخابات (هیئت‌های اجرایی، بازرسی و نظارت) باید امانتی را که مردم به دست ما می‌سپارند باید این امانت را همینگونه به آنها تحویل دهیم.

استاندار گلستان تاکید کرد: مسئولان برگزاری انتخابات باید بی طرف باشند و اینکه مقام معظم رهبری اشاره می‌کنند عملکرد شما در مسئولیت حق‌الناس است کم نیست و همه ما باید برابر این حق‌الناس مسئولانه عمل کنیم و باید برابر این حق پاسخگو باشیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند