امروز دشمنان اسلام در جنگ فرهنگی با ما در حال مبارزه هستند

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/همدان دادستان ویژه در امور روحانیت غرب کشور گفت: دشمنان ایران اسلامی‌در جنگ نظامی‌با ما شکست خورده‌اند و امروز در جنگ فرهنگی بر علیه ما به پا خواسته‌اند و جنگ فرهنگی چندان هزینه‌ای ندارد.

به گزارش ایسنا ،حجت الاسلام اکبر بیگلری شنبه ۱۴ دی در شورای فرهنگ عمومی‌اسدآباد، اظهار کرد: امروز بسیاری از پوشش‌های بدحجابی و نحوه و نوع پوشش  را بدحجاب‌ها از اینترنت و فضای مجازی الگو می‌گیرند که می‌طلبد در کارهای فرهنگی به نحو احسن کار کنیم.

وی با بیان اینکه در جنگ فرهنگی دشمنان سعی دارند ارزش‌ها را ضد ارزش و ضد ارزش‌ها را ارزش جلوه دهند، تصریح کرد: برخورد فیزیکی و سخت‌گیری در رابطه با حجاب جواب نداده بلکه موجب جبهه‌گیری خواهد بود که همه ما موظفیم با اخلاق اسلامی‌با کمک مردم و با کار فرهنگی پای کار بیایم .

بیگلری خاطر نشان کرد: مسئولین ادارات ابتدا از هر چیز باید از اداره خود آغاز کنند و با کارهای فرهنگی ارزش حجاب  و تقویت حجاب را برای همکاران خود تبیین کنند .

وی  نصب احادیث با موضوع حجاب در  ادارات و سطح شهر،  برگزاری همایش‌های فرهنگی در زمینه حجاب را از جمله  کارهای فرهنگی برای تبیین حجاب در جامعه و ارتقا آگاهی مردم و جامعه در رابطه با جنگ نرم دشمن  عنوان کرد و گفت: شهرستان اسدآباد از جمله شهرستانهای با تعصب مذهبی بالا بوده  که در آن بد حجابی وجود ندارد اما باید با کارفرهنگی  نسبت به تقویت و حفظ وضعیت موجود اهتمام داشت.

اسدآباد از وضعیت مناسبی در بحث حجاب برخوردار است

فرماندار اسدآباد هم با تاکید بر اینکه شهرستان اسدآباد از وضعیت مناسبی در بحث حجاب برخوردار است، گفت: بد حجابی یکی از اصولی است که در خانواده‌ها می‌توان به آن پرداخت و بخشی را محیط کار و آموزش برعهده دارد .

مجید درویشی با بیان اینکه بدحجابی یک موضوع اجتماعی بوده که نباید آن را امنیتی کرد ، یاد آور شد: با توجه به سابقه شهرستان اسدآباد در رابطه با تعصب نسبت به حجاب ، برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های فرهنگی توسط ادارات ذی‌ربط با تشکیل کمیته‌ای در این رابطه از نقش موثری در حفظ شهر از برخی موارد اینچنینی برخوردار خواهد بود.

درویشی خاطر نشان کرد: قطعا با برگزاری آموزش‌ها و بحث‌های تخصصی  در رابطه با حجاب خانواده‌ها از این دست برنامه‌ها استقبال زیادی خواهند داشت .

مادران نسل امروز فرزندانی چون سردارسلیمانی تربیت کنند

امام جمعه اسدآباد هم با بیان اینکه زندگی فاطمه زهرا( س) و علی (ع ) پر از اخلاص ،عبادت ،صداقت و از خود گذشتگی …بوده تصریح کرد: برای صیانت از خانواده الگو قرار دادن زندگی این دو بزرگوار برای خانواده‌ها ضروری است.

حجت الاسلام موسی حسینی مجد با تاکید بر اینکه خانواده در اسلام از نقش موثری برخوردار است، افزود : مادران نسل امروز نیز مانند مادران ۴۰ سال قبل باید با تربیت اسلامی‌و فرهنگ اسلامی‌در گام دوم انقلاب فرزندانی چون سردار سلیمانی‌ها ، سردار همدانی‌ها را تربیت و پرورش  دهند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند