اماکن روستایی در ۲۰ کیلومتر نوار مرزی بیمه هستند/ زلزله‌زدگان قطور نگران نباشند

فوریه 24, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خوی، محمد مهدی شهریاری در جلسه مدیریت بحران مناطق زلزله زده قطور خوی با اعلام این خبر اظهار داشت: زلزله زدگان بخش قطور نیز شامل این طرح می‌شوند و خسارت‌های وارده به منازلشان توسط تیم‌های تخصصی بیمه در حال ارزیابی است و در سریع‌ترین زمان ممکن خسارت‌شان پرداخت می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس بیمه نامه انجام گرفته ۷۵ هزار مسکن روستایی در ۲۰ کیلومتر نوار مرزی در برابر حوادثی چون حریق صاعقه، انفجار، زلزله، رانش زمین، سیل و طغیان آب بیمه هستند.

استاندار آذربایجان غربی اعتبار هزینه شده برای بیمه اماکن روستایی در ۲۰ کیلومتر نوار مرزی را یک میلیارد و ۴۸۲ میلیون تومان دانست.

وی عنوان کرد: بیمه منازل روستایی یکی از چند اقدام شاخص در بحث حذف رانت فروش سهمیه سوخت مرزنشینان است.

انتهای پیام/۷۵۴۸/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند