امام جمعه کرمان: ‌شورای صنعت بیمه ‌استان کرمان ‌مهندسی جدیدی از بیمه ارائه کند

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در دیدار اعضای شورای بیمه‌های استان کرمان با وی با تسلیت سالروز رحلت حضرت معصومه(س) اظهار داشت: بیمه در نگاه کلی آمده است تا در زمانی که انسان دچار بحران می‌شود نگرانی نداشته باشد.

وی با بیان اینکه بیمه برای آرامش زندگی آمده است گفت: بعضی مواقعی دیده شده که حوادثی برای همیشه آرامش را از زندگی افراد گرفته  و اگر از قبل پیش‌بینی بیمه شده بود مسئله حل می‌شد.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه امروز بیمه توسعه پیدا کرده و در زمینه‌های مختلف انواع بیمه وجود دارد بیان کرد: صنعت بیمه یک صنعت اثرگذار در استان و ظرفیتی برای توسعه کرمان است.

وی با بیان اینکه در شورای صنعت بیمه در استان باید مهندسی جدیدی از بیمه ارائه شود و سعی کند نواقص موجود در بیمه را برطرف کند افزود: تلاش شود اعتماد مردم نسبت به بیمه افزایش پیدا کند و جلب اعتماد عمومی‌نسبت به بیمه به توسعه نیز کمک می‌کند.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه برداشتن غم از چهره مردم عزت انسان را افزایش می‌دهد و بیمه اینگونه است تصریح کرد: خیلی از مردم در زمان بحران شاید نتوانند به نزدیک‌ترین افراد خود مشکلاتشان را بگویند و بیمه باید دغدغه مردم را حل کند.

وی با بیان اینکه جایگاه بیمه باید برای جامعه تبیین شده و اعتماد مردم را جلب کرد تا در بحران‌ها آرامش داشته باشند گفت: بیمه در زمان حوادث باید در سریع‌ترین زمان ممکن دغدغه و نگرانی مردم را برطرف کند.

عبدالواحد بنانی رئیس شورای هماهنگی بیمه‌های استان کرمان در این دیدار با بیان اینکه ۳۰ درصد منابع معادن در استان کرمان وجود دارد اظهار داشت: ظرفیت بیمه‌ای خوبی در استان است.

وی با عنوان اینکه گردش مالی صنعتی بیمه در استان کرمان سالانه دو هزار میلیارد تومان است گفت: هفته گذشته در تدارک برگزاری مراسم صنعت بیمه بودیم که خبری از دادگستری منتشر شد و همه ما را شوکه کرد.

رئیس شورای هماهنگی بیمه‌های استان کرمان در تشریح جزئیات خبر منتشر شده بیان کرد: پولی که در این قسمت جابه‌جا شده پول خود شرکت بیمه است و پول مردم نبوده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه این خبر با تیتر “یک مدیر بیمه‌ای در کرمان اختلاس کرد” به صنعت بیمه در کرمان آسیب زد افزود: ما از شرکت‌های مختلف در استان طلب میلیاردی داریم و این مقدار پول که طلب بوده مقدار بسیار ناچیزی است.

بنانی با اشاره به اینکه سال گذشته در جنوب کرمان سیل آمد و شرکت‌های بیمه‌ای به تعهدات خود عمل کردند و هیچ مشکلی نداشتیم گفت: یکی از اعضای شرکت‌های فروش یک شرکت بیمه‌ای دچار تخلف شده و اصلا مدیر بیمه‌ای نبوده است.

انتهای پیام/۵۱۱/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند