المپیاد ورزشی دانش‌آموزان نابینا و کم‌بینای یزد برگزار می‌شود

اکتبر 19, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، حامد علمدار با اشاره به فعالیت‌های هیئت نابینایان و کم بینایان استان یزد اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که در این هیئت برگزار می‌شود، بحث توجه به استعدادیابی در بین کودکان و نوجوانان است.

وی با اشاره به اینکه ۱۲۰ ورزشکار بیمه شده و سازمان یافته در هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان یزد فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: از آنجا که جامعه نابینایان استان یزد بشیتر از این تعداد هستند، بحث استعدادیابی و جذب دیگر افراد به ورزش در این هیئت به صورت جدی دنبال می‌شود.

رئیس کمیته آموزش و استعدادیابی هیئت نابینایان و کم بینایان استان یزد تصریح کرد: یکی از اقداماتی که در این راستا در نظر گرفته شده، برگزاری المپیاد دانش‌آموزی ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان یزد است.

علمدار با بیان اینکه این المپیاد به مناسبت هفته تربیت بدنی در استان یزد برگزار می‌شود، گفت: این دوره المپیاد به میزبانی مدرسه رسولیان یزد به عنوان تنها مدرسه نابینایان و کم بینایان استان برگزار می‌شود.

عضو اسبق تیم ملی گلبال ایران زمان برگزاری این مسابقات را سه شنبه ۳۰ مهر اعلام کرد و یادآور شد: شرکت کنندگان در این المپیاد در رشته‌های گلبال، دو و و میدانی، شطرنج و دیگر رشته‌های همگانی  با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند